Skip content

Piotr Fronczewski w roli “Grzyba Gwidona”! Zobaczcie nowy teledysk projektu Jarzynki i przyjaciele!!!

Piotr Fronczewski w roli “Grzyba Gwidona”! Zobaczcie nowy teledysk projektu Jarzynki i przyjaciele!!!

Piotr Fronczewski w roli “Grzyba Gwidona”! Zobaczcie nowy teledysk projektu Jarzynki i przyjaciele!!!

 

POSŁUCHAJ/KUP ALBUM – KLIKNIJ TUTAJ!

 

W swojej długoletniej karierze Piotr Fronczewski miał już wiele aktorskich i muzycznych wcieleń. Tym razem doskonale odegrał rolę „Grzyba Gwidona”, którego można spotkać w każdym lesie!

 

Grzyb, grzyb, grzyb

Choć nie jest piękny zbyt

Choć skryty w trawie i choć nieśmiały

To w smaku doskonały

Grzyb, grzyb, grzyb

Ma nieprzeciętny styl

Gdy wypatrzysz w lesie pod kapeluszem trzon

Już wiesz, że to on!

 

„Grzyb Gwidon” to trzeci bohater, który promuje płytę JARZYNKI I PRZYJACIELE – nowy, muzyczny projekt skierowany nie tylko do dzieci, ale również do rodziców. Tym razem do jedzenia zdrowych produktów zachęca nie kto inny jak Piotr Fronczewski, który właśnie w roli Grzyba Gwidona opowiada tajemniczą historię lasu. W teledysku Grzyb oprowadza najmłodszych widzów po znanym sobie dobrze terenie i przedstawia innych mieszkańców, których każde dziecko może spotkać w pobliskim lesie. Gwidon nie tylko uczy o rozmaitych gatunkach grzybów, ale również przestrzega przed najbardziej niebezpiecznymi i niejadalnymi odmianami.

 

ZOBACZ KLIP NA VEVO/YOUTUBE

 

JARZYNKI I PRZYJACIELE” to płyta dla dzieci, jakiej jeszcze nie było. Maluchy znajdą na niej dwanaście szybko wpadających w ucho piosenek w wykonaniu znanych i lubianych artystów, m.in.: Cezarego Pazury, Piotra Fronczewskiego, Katarzyny Pakosińskiej, Stanisławy Celińskiej, Artura Andrusa, Joanny Kołaczkowskiej czy Radosława Liszewskiego. Inteligentne i zabawne teksty opowiadają o przygodach sympatycznych warzyw i owoców z różnych stron świata.

Słuchając utworów  z „JARZYNKOWEJ” płyty, maluch ma możliwość poznania krajów pochodzenia konkretnych warzyw i owoców. Wzbogaca także swoją wiedzę o brzmienie różnych instrumentów i  gatunki muzyczne. Melodie piosenek, które znalazły się na krążku, inspirowane są bowiem muzyką pochodzącą z krajów, z którymi kojarzone są dane rośliny.  Płyta „JARZYNKI I PRZYJACIELE” to nauka przez zabawę, czyli podana w formie  najlepiej przyswajalnej przez dzieciaki! Jak twierdzą psychologowie i pedagodzy, edukacja z elementami zabawy ma duży wpływ na rozwój naszych pociech. Kształtuje wyobraźnię, zainteresowania, pobudza myślenie. Dziecko chłonie wiedzę i staje się twórcze. A co najważniejsze, taka forma nauki sprawia mu przyjemność. Zwłaszcza jeśli – tak jak w przypadku płyty „JARZYNKI I PRZYJACIELE” – towarzyszy jej muzyka. Dlatego warto ze słuchania ulubionych utworów uczynić codzienny rytuał. A swoją przygodę z projektem „JARZYNKI I PRZYJACIELE” rozpocząć od zapoznania się z „Ananasem Andre” (ZOBACZ KLIP NA VEVO/YOUTUBE) oraz „Pomarańczą Paolą”!

 

***

JARZYNKI I PRZYJACIELE: FACEBOOK

SONY MUSIC POLAND: FACEBOOK | INSTAGRAM | TWITTER | YOUTUBE | WWW