Skip content

P!NK powraca! Posłuchaj jej nowego utworu “Just Like Fire” do filmu Alicja Po Drugiej Stronie Lustra!

P!NK powraca! Posłuchaj jej nowego utworu “Just Like Fire” do filmu Alicja Po Drugiej Stronie Lustra!

P!NK WRACA Z ZUPEŁNIE NOWYM UTWOREM!

“JUST LIKE FIRE” z filmu ALICJA PO DRUGIEJ STRONIE LUSTRA usłyszymy już jutro!

 

3 Lata od premiery ostatniego materiału, P!nk powraca z nowym utworem! „Just Like Fire” to numer towarzyszący filmowi Alicja Po Drugiej Stronie Lustra, który na wielkie ekrany – także w Polsce – trafi 27 maja. Samą piosenkę usłyszymy już jutro – t. j. 15 kwietnia – a nakręcony do niej zostanie wideoklip w reżyserii stałego współpracownika P!nk – Dave’a Meyersa (autora m.in. „Stupid Girls”, „So What”, „Get The Party Started”). Premiera klipu planowana jest na początek maja. .

Utwór autorstwa P!nk, Maxa Martina, Shellbacka i Oscara Holtera napisany został specjalnie na potrzeby filmu. Ukaże się na soundtracku do filmu obok muzyki instrumentalnej autorstwa Danny’ego Elfmana, który napisał także ścieżkę dźwiękową do poprzedniego filmu o Alicji – Alicja W Krainie Czarów.

 

 

W pierwszych spotach reklamujących nowy film pojawia się inny utwór P!nk – cover Jefferson Airplane – White Rabbit” (zobacz TUTAJ).

Alicja Po Drugiej Stronie Lustra to nowy film z niezapomnianymi postaciami z opowieści Lewisa Carrolla – w rolach głównych Johnny Depp, Anne Hathaway i Mia Wasikowska a także Helena Bonham Carter i Sacha Baron Cohen. Premiera filmu 27 maja.

 

pink