Skip content

Polski DJ – Tom Swoon autorem oficjalnego remiksu do hitu “Kisses Back” Matthew Koma!

Polski DJ i jednocześnie międzynarodowa gwiazda muzyki klubowej – Tom Swoon przygotował remiks jednego z największych obecnie hitów – „Kisses Back” wykonywanego przez Matthew Koma! Tom Swoon zdobył status „króla remiksów” po tym, jak wyprodukował oficjalne remiksy dla takich artystów jak: Linking Park, Owl City, Kelly Clarkson, Aloe Blacc, Leona Lewis, dzięki którym stał się jednym najbardziej rozchwytywanych producentów sceny muzycznej.

 

„Matthew i ja byliśmy już od jakiegoś czasu w kontakcie – w zasadzie szukaliśmy odpowiedniego projektu, przy którym moglibyśmy podjąć współpracę. Uwielbiam jego pracę i wokal! To prawdziwy artysta, bardzo go podziwiam. Oczywiście bardzo mi schlebiło, kiedy poprosił mnie o przygotowanie oficjalnego remiksu swojego nowego singla „Kisses Back”. Kiedy pierwszy raz usłyszałem oryginał od razu wiedziałem, że piosenka ta stanie się hitem w Polsce!” – tak o współpracy mówi Tom.

 

Remiks „Kisses Back” autorstwa Tom Swoon & Indigo cieszy się ogromnym wparciem środowiska EDM, często grany jest m.in. przez Tiësto, Nicky Romero, Thomas Gold. Można go także usłyszeć podczas występów live Toma!

 

Posłuchaj / pobierz „Kisses Back”  remix  by Tom Swoon & Indigo pod tym linkiem!