Skip content

Polski DJ – Tom Swoon poraz kolejny walczy o głosy w światowym rankingu DJ MAG TOP100! Posłuchaj jego nowego singla – Phoenix (we rise)!

Polski DJ – Tom Swoon poraz kolejny walczy o głosy w światowym rankingu DJ MAG TOP100! Posłuchaj jego nowego singla – Phoenix (we rise)!

Jeżeli interesujecie się muzyką klubową, to na pewno znane Wam jest nazwisko Tom Swoon. Jest to jedyny Polak znajdujący się w oficjalnym rankingu 100 najlepszych DJ’ów świata – aż na #46 miejscu, obok takich nazwisk jak Daft Punk, David Guetta, czy Avicii!!

Jak co roku prestiżowy brytyjski miesięcznik DJ MAG ogłosił w tym tygodniu rozpoczęcie głosowania, mającego na celu wyłonienie nowej setki najlepszych  DJ’ów! W świecie muzyki elektronicznej ma on rangę porównywalną do filmowych Oscarów!

W tym tygodniu rozpoczęło się tegoroczne głosowanie i to właśnie teraz przyszła kolej, aby wesprzeć naszego rodaka oraz sprawić, by wspiął się jeszcze wyżej i dalej, jak dotychczas, godnie reprezentował nasz kraj!

Głos na TOM SWOON można od dziś oddawać wchodząc na tę stronę: www.tomswoon.com/vote

Zobacz TUTAJ film, w którym Tom dziękuje fanom za oddane na niego głosy!

Poza intensywnym koncertowaniem (tylko w tym roku ponad 100(!) występów na całym świecie, w tym na największych festiwalach, m.in.: Ultra Music Festival czy Tomorrowland), Tom pracuje nad kolejnymi singlami! Jego najnowsza produkcja to przebojowy kawałek „Phoenix (we rise)”. Utwór jest już dostępny w serwisach cyfrowych pod TYM LINKIEM.

Mimo ciągłych podróży, Tom pamięta o Polskich fanach!  Już 15 lipca w Gdańsku wystąpi  jako oficjalny support Avicii podczas jego jedynego koncertu w Polsce. A tydzień później zagra na Sunrise Festival w Kołobrzegu!

***

Więcej informacji o Tom Swoon: Oficjalna strona | Facebook | Twitter | Instagram | SoundCloud