Skip content

Posłuchaj nowego singla Gavina Jamesa – Hearts On Fire!

Posłuchaj nowego singla Gavina Jamesa – Hearts On Fire!

GAVIN JAMES – HEARTS ON FIRE

Singiel już dostępny w sprzedaży cyfrowej! POSŁUCHAJ/KUP

Ponad 750 milionów streamów, 2 miliony sprzedanych utworów oraz ponad 500 milionów koncertów wykonanych przed ponad 3 milionami ludźmi w Stanach Zjednoczonych, Europie, Ameryce Łacińskiej, Azji i Australii – te liczby dowodzą, że Gavin James to jeden z najważniejszych nowych artystów ostatniego roku. Trudno więc uwierzyć, że mimo tych wszystkich sukcesów Gavin James nie jest jeszcze globalną supergwiazdą. Wkrótce jednak się to zmieni – właśnie ukazał się jego nowy singiel „Hearts On Fire” (ZOBACZ LYRIC VIDEO), zapowiadający drugi album artysty, który ukaże się wiosną 2018 roku.

POSŁUCHAJ/KUP „HEARTS ON FIRE”: https://SMP.lnk.to/HeartsOnFire

Utwór wyprodukowany przez Steve’a Robsona (One Direction, John Legend, James Bay) i napisany wraz z Samem Romansem (Little Mix, Mary J Blige, Rag’n’Bone Man) od pierwszych wykonań na żywo jest uwielbiany przez fanów i zapowiada się na natychmiastowy klasyk w repertuarze Gavina.

Największym sukcesem w karierze wokalisty jest hit „Nervous”, który podbił listy przebojów w czterech krajach, a w kolejnych 7 trafił do czołowej dziesiątki. Gavin James znalazł również wielu fanów wśród innych muzyków – Ed Sheeran, Sam Smith i Niall Horan zaprosili go na swoje trasy koncertowe, Alan Walker nagrał z nim swój wielki hit „Tired”, a australijski zespół hip-hopowych Bliss n Eso’s swój nominowany do Aria Award utwór „Moments”.