Skip content

Posłuchaj nowego singla Michała Szpaka i zobacz lyric video do “Rainbow”!

Posłuchaj nowego singla Michała Szpaka i zobacz lyric video do “Rainbow”!

Posłuchaj nowego singla Michała Szpaka i zobacz lyric video do “Rainbow”!

 

POSŁUCHAJ SINGLA/ZOBACZ TELEDYSK TUTAJ

 

 

Nowy album Michała Szpaka zatytułowany „Dreamer” ukaże się już 7 września (ZAMÓW W PRZEDSPRZEDAŻY TUTAJ). Tymczasem Michał prezentuje nowy singiel zwiatujący to wydawnictwo!

 

„Rainbow” to najnowszy, trzeci już singiel zapowiadający nowy krążek Michała Szpaka. Jest to ballada oparta na wokalu Michała i oszczędnym akompaniamencie fortepianu. Bardzo kameralny, nastrojowy utwór skłania do refleksji a subtelny wokal artysty potrafi wyzwolić wśród słuchaczy sporo emocji. Do utworu powstała również specjalna wersja lyric video z udziałem Michała.

Pierwszy singiel z nowego materiału Michała Szpaka „Don’t Poison Your Heart” (ZOBACZ KLIP) miał swoją premierę pod koniec listopada zeszłego roku, stając się hitem w krótkim czasie po premierze. Drugim singlem był utwór „King Of The Season” (ZOBACZ KLIP) – nowoczesny kawałek, stylistycznie stanowiący połączenie rocka, bluesa i popu z  tekstem o próżnych, chciwych narcystycznych ludziach, którzy kiedy mija ich „pięć minut”, okazuje się że są samotni i w efekcie przegrani. Są królami jednego sezonu.

Nowy album Michała Szpaka zatytułowany „Dreamer”, jest zróżnicowany – od mocnych rockowych brzmień po nastrojowe ballady. Album brzmi świeżo i nowocześnie, jednocześnie nawiązuje do dobrych tradycji muzycznych a to jest dodatkowym walorem. Sam artysta obdarzony mocnym rockowym głosem, momentami zaskakuje wręcz subtelną interpretacją wokalną jak choćby w utworach „Rainbow” czy „Let Me Dream”. Nowy album jest bardzo dojrzały muzycznie, okraszony “żywym” graniem. Mimo iż poszczególne piosenki zahaczają o różne gatunki stylistyczne, płyta jest spójna i stanowi dojrzałą muzycznie całość. Poprzedni album Michała Szpaka spotkał się z rewelacyjnym przyjęciem, uzyskał statut platynowej płyty a utwór „Color Of Your Life” stał się diamentowym singlem. Twórcy i producenci, którzy stoją za sukcesem  płyty  „Byle Być Sobą” – Sławomir Sokołowski i Aldona Dąbrowska – tworzyli i wyprodukowali również najnowszy album artysty „Dreamer”, w nagraniu płyty wzięło udział łącznie 19 muzyków. Nowy krążek Michała Szpaka jest jedną z najbardziej oczekiwanych w tym roku płyt w Polsce. Premiera albumu – już 7 września. Przypominamy, że już 6 września Michał spotka się ze swoimi fanami w warszawskim Empiku, w centrum handlowym Arkadia. Spotkanie rozpocznie się o godzinie 18:00.

 

Kredyty:

 

Reżyseria: Janusz Tatarkiewicz

Autor zdjęć: Janusz Tatarkiewicz, Paweł Zalejski

Montaż: Miron Broda

Producent: AS PLUS / MUSICART LTD

 

 

 

Obserwuj Michała Szpaka na:

Facebook | Instagram | YouTube | WWW

Znajdziesz nas na:

Facebook | Instagram | Twitter | YouTube | WWW