Skip content

Posłuchaj pierwszego singla zwycięzcy Mam talent!

Posłuchaj pierwszego singla zwycięzcy Mam talent!

POSŁUCHAJ PIERWSZEGO SINGLA ZWYCIĘZCY MAM TALENT!

 

Jakub Herfort to młody, niekwestionowany talent wokalnie poruszający się wśród swingujących, klasycznych kompozycji muzyki rozrywkowej i nastrojowych ballad. Jego debiutancka płyta zatytułowana „Jakub Herfort” będzie miała premierę już 7 kwietnia 2017 roku. Już dziś możecie posłuchać pierwszego singla zatytułowanego „Bo z dziewczynami”.

 

POSŁUCHAJ/KUP SINGIEL „BO Z DZIEWCZYNAMI” TUTAJ

ZAMÓW ALBUM W PRZEDSPRZEDAŻY TUTAJ

 

Jakub to zwycięzca 9. (ostatniej) edycji Mam Talent! W programie wielokrotnie prezentował klasyczny repertuar z lat 80. i 90., dzięki któremu dotarł na sam szczyt podium popularnego talent show. Podczas finału pojawił się na scenie, jako ostatni, a zwycięstwo zapewnił mu utwór „Delilah” Toma Jonesa. Jesteś niezwykły. Masz tyle dobrej energii, że mógłbyś być moim terapeutą – mówił Agustin Egurrola. Publiczność doceniła Jakuba za szczerość i pozytywną energię, którymi zaskarbiał sobie sympatię widzów i jury.

 

Jakub jest jeszcze przed maturą, ale już wie, że swoją przyszłość planuje związać z muzyką. Jego marzeniem są studia na Uniwersytecie Muzycznym w Poznaniu na kierunku Musicalowym.

 

Debiutancka płyta Jakuba będzie zawierała covery z repertuaru artystów polskich i zagranicznych. Będą to klasyczne pozycje muzyki rozrywkowej i nastrojowe ballady z elementami swingującymi i musicalowymi. Usłyszymy utwory, które znamy z repertuaru Franka Sinatry, Toma Jonesa, Nat King Cole’a czy Andrea Bocelli’ego.

 

 

 

Obserwuj Jakuba Herforta w Internecie:

Facebook | YouTube

Znajdziesz nas na:

Facebook | Instagram | Twitter | YouTube | WWW