Skip content

POSZUKIWANY! Asystent/ka działu Promocji i Marketingu Polskiego!

POSZUKIWANY! Asystent/ka działu Promocji i Marketingu Polskiego!

Asystent/ka Działów Promocji i Marketingu

Miejsce pracy: Warszawa

Sony Music Entertainment Poland Sp. z o.o. jest częścią międzynarodowego koncernu fonograficznego skupiającego światowe gwiazdy muzyki oraz artystów scen lokalnych. Dla Sony Music nagrywają m.in.: Beyonce, Justin Timberlake, P!nk i wielu innych. Polski oddział Sony Music Entertainment jest jedną z największych wytwórni muzycznych na rynku polskim – katalog lokalny skupia między innymi takich wykonawców jak: Dawid Podsiadło, Grzegorz Hyży, Maryla Rodowicz, Ania Dąbrowska, Andrzej Piaseczny, czy Daria Zawiałow.

 

Na stanowisko poszukujemy osoby kreatywnej, komunikatywnej i zorganizowanej, która wesprze nasze zespoły promocji, marketingu polskiego i zagranicznego w kampaniach oraz codziennych działaniach.

Jeśli:

  • kochasz muzykę,
  • znasz narzędzia marketingowe i promocyjne,
  • masz lekkie pióro,
  • płynnie komunikujesz się w języku angielskim,
  • umiesz pracować w zespole i pod presją czasu…

 

…wyślij CV na adres [email protected] – w temacie prosimy wpisywać „DZIAŁ PROMOCJI“.

My oferujemy:

  • unikalną możliwość pracy z polskimi i zagranicznymi artystami!
  • pracę w międzynarodowym środowisku,
  • nieformalną atmosferę pracy,
  • pakiet medyczny.

 

Zgłoszenia przyjmujemy do 22 lipca 2018!

 

Zgodnie z art. 13 ust. 1 ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (dalej: Rozporządzenie) informuję, iż:

1) Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Sony Music Entertainment Poland Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (02-879) przy ul. Chóralnej 14.

2) Pani/Pana dane osobowe przetwarzane będą w celu przeprowadzenia procesu rekrutacji na stanowisko wskazane w niniejszym ogłoszeniu na podstawie art. 6 ust. 1 pkt a) i c) Rozporządzenia.

3) Pani/Pana dane osobowe nie będą przekazywane do państwa trzeciego.

6) Pani/Pana dane osobowe będą przechowywane przez okres maksymalnie 6 miesięcy od dnia zakończenia procesu rekrutacyjnego na stanowisko wskazane w niniejszym ogłoszeniu.

7) Posiada Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo wniesienia sprzeciwu, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania (jeżeli przetwarzanie odbywa się na podstawie zgody), którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.

8) Ma Pani/Pan prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych, gdy uzna Pani/Pan, iż przetwarzanie danych osobowych Pani/Pana dotyczących narusza przepisy Rozporządzenia.

9) Podanie przez Pana/Panią danych osobowych w CV jest dobrowolne, lecz konieczne do przeprowadzenia procesu rekrutacyjnego. Konsekwencją niepodania danych osobowych będzie brak możliwości uczestniczenia przez Panią/Pana w procesie rekrutacyjnym.

10) Pani/Pana dane nie będą przetwarzane w sposób zautomatyzowany, w tym w formie profilowania.

Osoby zainteresowane kandydowaniem na przedstawioną powyżej ofertę pracy proszone są o zawarcie w swojej aplikacji (CV) klauzuli o następującej treści:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej aplikacji (CV) przez Sony Music Entertainment Poland Sp. z o o.o. z siedzibą w Warszawie na potrzeby przeprowadzenia procesu rekrutacji na stanowisko asystenta działu promocji i marketingu polskiego.

Jednocześnie oświadczam, że zostałam/zostałem poinformowana/poinformowany o tym kto będzie administratorem moich danych, w jakim celu i przez jaki okres moje dane będą przetwarzane, o przysługującym mi prawie dostępu do treści moich danych oraz ich poprawiania, wycofania zgody na ich przetwarzanie w każdym czasie, jak również o tym, że podanie tych danych było dobrowolne.”