Skip content

Premiera nowego singla nowego idola nastolatek – DANIELA SKYE – „FEELIN’ YOU” feat. R. CITY!

Premiera nowego singla nowego idola nastolatek – DANIELA SKYE –  „FEELIN’ YOU” feat. R. CITY!

Daniel Skye – młody, 16-letni wokalista pop – szturmem zdobywa popularność wśród nastolatek nie tylko za Oceanem. Ostatnie trzy lata poświecił muzyce, komponując i umieszczając swoje nagrania w sieci i zdobywając tam ogromną popularność. Przełożyło się to na jego liczbę fanów obserwujących jego profile społecznościowe (ponad 2,5 mln na Instagramie, prawie 2 mln na Musically, ponad 675 tys. na Twitterze).

Jego debiutancki singiel „On”, który pojawił się na początku tego roku, sprawił, że na Daniela zwróciły uwagę amerykańskie magazyny młodzieżowe w tym m.in.: Seventeen, Tiger Beat, J-14 oraz popularny bloger Perez Hilton, który stwierdził: „Bieber, Mendes…Skye?… nowy nastolatek na scenie muzycznej przyciąga dzieciaków, a jego nowy hit „On” powinien zapewnić mu również popularność wśród starszych nastolatków..!”  Słowa Pereza okazały się prorocze, piosenki Skye’a odsłuchano ponad 28 mln razy w serwisie Spotify!

Mimo młodego wieku, Daniel Skye może pochwalić się wieloma występami w rodzinnych Stanach Zjednoczonych, dzielił scenę np. z: Shawn Mendes, Sean Paul, Demi Lovato, Flo Rida, Dua Lipa.

Teraz prezentuje kolejny singiel – „Feelin’ You” z gościnnym udziałem R. CITY! Posłuchaj / pobierz TUTAJ.

Tej wiosny Daniel Skye wyruszył w trasę koncertową po Stanach Zjednoczonych, w trakcie której supportował Bebe Rexha, która podbiła listy przebojów śpiewając m.in. w hitach G-Eazy „Me, Myself & I” czy „In The Name of Love” Martina Garrixa.

***

Więcej informacji o Daniel Skye: Oficjalna strona | Facebook | Twitter | Instagram