Skip content

Premierowy koncert projektu Jazz For Idiots Maleńczuka już jutro!

Premierowy koncert projektu Jazz For Idiots Maleńczuka już jutro!

Zapraszamy na koncert promujący Jazz For Idiots! Koncert odbędzie się jutro (wtorek), 5 kwietnia w barStudio w PKiN w Warszawie. Start o godzinie 21:00. Lokalizację wydarzenia wybrał sam Maleńczuk, argumentując swój wybór następująco:

Chcę wrócić do klubów, chcę wrócić w miejsce, gdzie jest bar, chcę wrócić do miejsc, gdzie jest swobodna i w miarę intelektualna atmosfera. Za tym krzyczała moja dusza, tak? Chcę grać dla ludzi inteligentnych, najlepiej niezbyt starych, ale mogą sobie być i starzy, ale mają być pijani i wyluzowani. Wybrałem barStudio, ponieważ przychodzą tam ładni, kolorowi ludzie. Uważam, że jest to mój target.

1 kwietnia premierę miała jazzowa płyta Maćka Maleńczuka „Jazz For Idiots”. Czym jest jazz użytkowy Maleńczuka? To jazz o charakterze rozrywkowym, jazz dla każdego, jazz dla wszystkich. Album jest w przeważającej części instrumentalny, ale wielbiciele wokalu artysty znajdą w nim też coś dla siebie. Jazz for Idiots to kompilacja standardów takich jak Devil Woman Charlesa Mingusa  czy Mr Syms Johna Coltrane’a w nowym aranżu, utworów autorskich o wdzięcznych tytułach, np. Snobby Bobby, jak również starych melodii  Maleńczuka jak Ach, proszę pani w nowej – jazzowej – odsłonie. Płytę promuje singiel Tell Me That You Want Me.

Wszystko to, a nawet więcej będzie można usłyszeć już we wtorek. Więcej szczegółów w  WYDARZENIU!

 

Pobierz lub odsłuchaj „Jazz For Idiots”:

https://SonyMusicPoland.lnk.to/JazzForIdiots

 

FB JFI: www.facebook.com/JFIMalenczuk/

FB Sony Music: www.facebook.com/sonymusicpoland/