Skip content

Product Manager International Repertoire – oferta pracy

Jeżeli…

  • muzyka robi Ci dzień, co dzień
  • słuchasz popu, rocka i hip-hopu ale nie wzgardzisz melodic death metalem ani lekkim trapem
  • znasz wszystkie nowe trendy 🎵
  • odczuwasz dreszcz emocji na hasło NMF
  • z wypiekami przeglądasz książeczki do płyt
  • masz playlistę na każdy dzień tygodnia, porę roku i nastrój

…mamy coś dla Ciebie!

Wytwórnia fonograficzna Sony Music Entertainment Poland Sp. z o.o. poszukuje kandydata na stanowisko: Product Manager International Repertoire

Chcesz odkrywać nowe hity i planować promocję muzyki od największych światowych gwiazd? Oferujemy pracę, w której poza dobrym wynagrodzeniem i spełnianiem marzeń poznasz swoich idoli nie jako ich fan, ale… współpracownik!

Oczekujemy od Ciebie kreatywności, zmysłu biznesowego, dobrej organizacji, świetnej znajomości języka angielskiego i apetytu na lawinę nowych muzycznych doznań niemal 365 dni w roku!

Sony Music Entertainment Poland Sp. z o.o. jest częścią międzynarodowego koncernu fonograficznego skupiającego światowe gwiazdy muzyki oraz artystów scen lokalnych. Dla Sony Music nagrywają m.in.: P!nk, Calvin Harris, Foo Fighters, The Chainsmokers, Travis Scott i wielu innych. Polski oddział Sony Music Entertainment jest jedną z największych wytwórni muzycznych na rynku polskim. Poszukujemy osoby do działu marketingu na stanowisko Product Managera zajmującego się repertuarem zagranicznym.

Miejsce pracy: Warszawa

Zakres obowiązków:

– tworzenie i wdrażanie planów marketingowych i promocyjnych dla prowadzonych projektów – wydawnictw muzycznych zarówno cyfrowych (single oraz płyty) jak i fizycznych (CD, winyle, DVD)

– estymowanie sprzedaży projektów oraz zarządzanie uzgodnionym budżetem projektowym

– planowanie działań reklamowych oraz PRowych w mediach tradycyjnych, social mediach i mediach online

– pisanie/tłumaczenie informacji do mediów oraz opisów handlowych dla prowadzonych projektów

– zlecanie i kontrola nad przygotowywaniem narzędzi reklamowych i promocyjnych

– koordynowanie działań i komunikacja planów z innymi działami w biurze w Polsce oraz innymi oddziałami Sony Music Entertainment na świecie

– przygotowanie raportów z realizacji kampanii marketingowych, bieżących wyników

– kontrola nad obiegiem umów i faktur związanych z prowadzonymi projektami

– organizacja eventów promocyjnych (np. odsłuch płyty dla fanów i dziennikarzy) i kompleksowa obsługa przyjazdów artystów zagranicznych w celach promocyjnych.

– prowadzenie kalendarza premier oraz wprowadzanie premier do lokalnych systemów.

Wymagania:

– płynna znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie – rozmowa kwalifikacyjna może być przeprowadzona w jęz. angielskim

– znajomość i pasja do różnorodnych gatunków współczesnej muzyki rozrywkowej

– dyspozycyjność – praca w biurze od poniedziałku do piątku, ale wiążąca się z wyjazdami i pracą poza godzinami biurowymi

– co najmniej 2-letnie doświadczenie jako product/project manager – w muzyce, telewizji, filmie, radiu lub social mediach

– umiejętność realizacji wielu zadań i projektów jednocześnie, czasami pod dużą presją czasową

– umiejętność myślenia kreatywnego, ale i strategicznego – nastawienie na osiągnięcie wyznaczonego celu

– doświadczenie w digital marketingu, budowaniu zaangażowania odbiorców i umiejętność korzystania z narzędzi analitycznych

– umiejętność obsługi pakietu Office: Word, Excel, PowerPoint, Outlook

– mile widziane wykształcenie wyższe

Oferujemy:

– pełną wyzwań pracę w polskim oddziale międzynarodowej wytwórni płytowej Sony Music Entertainment, w dynamicznym i kreatywnym zespole

– otwartość na Twoje pomysły i wsparcie w ich realizacji

– unikalną możliwość pracy z polskimi i zagranicznymi artystami

– atrakcyjne warunki pracy, zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

CV należy wysłać na adres [email protected] – w temacie prosimy wpisywać MARKETING ZAGRANICZNY.

Zgodnie z art. 13 ust. 1 ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (dalej: Rozporządzenie) informuję, iż:

1) Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Sony Music Entertainment Poland Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (02-879) przy ul. Chóralnej 14.

2) Pani/Pana dane osobowe przetwarzane będą w celu przeprowadzenia procesu rekrutacji na stanowisko wskazane w niniejszym ogłoszeniu na podstawie art. 6 ust. 1 pkt a) i c) Rozporządzenia.

3) Pani/Pana dane osobowe nie będą przekazywane do państwa trzeciego.

6) Pani/Pana dane osobowe będą przechowywane przez okres maksymalnie 6 miesięcy od dnia zakończenia procesu rekrutacyjnego na stanowisko wskazane w niniejszym ogłoszeniu.

7) Posiada Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo wniesienia sprzeciwu, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania (jeżeli przetwarzanie odbywa się na podstawie zgody), którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.

8) Ma Pani/Pan prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych, gdy uzna Pani/Pan, iż przetwarzanie danych osobowych Pani/Pana dotyczących narusza przepisy Rozporządzenia.

9) Podanie przez Pana/Panią danych osobowych w CV jest dobrowolne, lecz konieczne do przeprowadzenia procesu rekrutacyjnego. Konsekwencją niepodania danych osobowych będzie brak możliwości uczestniczenia przez Panią/Pana w procesie rekrutacyjnym.

10) Pani/Pana dane nie będą przetwarzane w sposób zautomatyzowany, w tym w formie profilowania.

Osoby zainteresowane kandydowaniem na przedstawioną powyżej ofertę pracy proszone są o zawarcie w swojej aplikacji (CV) klauzuli o następującej treści:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej aplikacji (CV) przez Sony Music Entertainment Poland Sp. z o o.o. z siedzibą w Warszawie na potrzeby przeprowadzenia procesu rekrutacji na stanowisko Product Manager International Repertoire.

Jednocześnie oświadczam, że zostałam/zostałem poinformowana/poinformowany o tym kto będzie administratorem moich danych, w jakim celu i przez jaki okres moje dane będą przetwarzane, o przysługującym mi prawie dostępu do treści moich danych oraz ich poprawiania, wycofania zgody na ich przetwarzanie w każdym czasie, jak również o tym, że podanie tych danych było dobrowolne.