Skip content

Przedpremierowe spotkanie z Michałem Szpakiem! Przyjdź i zdobądź autograf!

Przedpremierowe spotkanie z Michałem Szpakiem! Przyjdź i zdobądź autograf!

Przedpremierowe spotkanie z Michałem Szpakiem! Przyjdź i zdobądź autograf na nowej płycie!

 

Michał Szpak przygotował niespodziankę! 6 września, czyli dzień przed premierą nowego albumu “Dreamer” spotka się ze swoimi fanami w Empiku, w warszawskiej Arkadii! Tego dnia album w dwóch wersjach będzie już dostępny we wszystkich Empikach!

 

Data: 6 września

Start: 18:00

Adres: al. Jana Pawła II 82

Spotkanie poprowadzi: Mateusz Szymkowiak

Link do wydarzenia: https://www.facebook.com/events/308134236627894/

 

ZAMÓW PŁYTĘ W PRZEDSPRZEDAŻY TUTAJ

 

Pierwszym singlem zapowiadającym nowe wydawnictwo jest utwór „Don’t Poison Your Heart” (ZOBACZ TELEDYSK), który swoją premierę miał pod koniec listopada zeszłego roku. W krótkim czasie utwór stał się wielkim hitem, m.in. przez prawie 2 miesiące goszcząc często na pierwszym miejscu Listy Przebojów Radia Zet, czy też zdobywając tytuł Przeboju Roku 2017 na portalu Interia. Drugi singiel promujący album  to „King Of The Season” (ZOBACZ TELEDYSK) – tekst piosenki opowiada o próżnych, chciwych ludziach, którzy kiedy mija ich „pięć minut” okazuje się że są samotni i przegrani. Następnym singlem będzie tytułowy utwór „Dreamer (Thanks To You My Friends)”. Premiera utworu oraz teledysku już niebawem!

Nowy album Michała Szpaka jest zróżnicowany – od mocnych rockowych brzmień po nastrojowe ballady. Album brzmi świeżo i nowocześnie, jednocześnie nawiązuje do dobrych tradycji muzycznych a to stanowi dodatkowy walor. Sam artysta obdarzony mocnym rockowym głosem, momentami  zaskakuje wręcz subtelną interpretacją wokalną jak choćby w utworze „Let Me Dream”. “Dreamer” to album bardzo dojrzały muzycznie, okraszony „żywym” graniem. Mimo iż poszczególne piosenki zahaczają o różne gatunki stylistyczne, płyta jest spójna i stanowi dojrzałą muzycznie całość. Poprzedni album Michała Szpaka spotkał się z rewelacyjnym przyjęciem, uzyskał statut Platynowej Płyty a utwór „Color Of Your Life” stał się diamentowym singlem. Twórcy i producenci, którzy stoją za sukcesem  albumu „Byle Być Sobą” – Sławomir Sokołowski i Aldona Dąbrowska – tworzyli i wyprodukowali również najnowszy album „Dreamer”, w nagraniu płyty wzięło udział łącznie aż 19 muzyków.

Nie lada gratką dla fanów będzie informacja o tym, że płyta jednocześnie ukaże się również w wersji specjalnej z zupełnie nową okładką i oprawą graficzną oraz dodatkowymi utworami w wersji live!

 

Obserwuj Michała Szpaka na:

Facebook | Instagram | YouTube | WWW

Znajdziesz nas na:

Facebook | Instagram | Twitter | YouTube | WWW