Skip content

Ptakova i jej live session prosto z sali prób! Posłuchaj Ratunku w nowej wersji!

Ptakova i jej live session prosto z sali prób! Posłuchaj Ratunku w nowej wersji!
Ptakova i jej live session prosto z sali prób! Posłuchaj Ratunku w nowej wersji!

Ptakova i jej live session prosto z sali prób! Posłuchaj „Ratunku” w nowej wersji!

POSŁUCHAJ I ZOBACZ TUTAJ

Ptakova to artystka nie tylko o wielu twarzach i fryzurach ale też dziewczyna, która ma wiele ciekawych pomysłów! Tym razem postanowiła zarejestrować na jednej ze swoich prób utwór „Ratunku” w zupełnie nowej wersji!

„Ratunku” to kolejny singiel Ptakovej, artystki obdarzonej nie tylko atrakcyjn± barw± głosu, ale również ogromn± kreatywno¶ci±. W oryginalnej wersji utworu poza Ptakov± można usłyszeć również Miuosha. Produkcj± zaj±ł się natomiast Kubi Producent. Posłuchaj oryginału TUTAJ.

Ptakova, czyli Natalia Ptak, to pochodz±ca ze ¦l±ska wokalistka, która wywodzi się ze sceny niezależnej – jej wczesne nagrania oscylowały wokół alternatywnego rocka, a póĽniej przyszedł czas na romans z brzmieniami elektronicznymi. Teraz Natalia jest gotowa na podbicie mainstreamu, ale na swoich zasadach – jej drogowskaz to nowoczesny pop.

Poprzedni singiel „Czar” (ZOBACZ TELEDYSK/POSŁUCHAJ UTWORU), bardzo ciepło przyjęty przez wielu fanów, niósł ze sob± prawdziw± ¶wieżo¶ć na rynku muzyki popularnej. Artystka postanowiła kontynuować drogę rewolucji, prezentuj±c kolejny nowatorski utwór. Aktualnie ze wsparciem doborowej stawki producentów (m.in. Plan B, Przemek Puk czy Kubi Producent) pracuje nad debiutanckim materiałem. Niedawno singiel „Czar” ukazał się również w wersji duetu producenckiego Piona w zremixowanej wersji. (POSŁUCHAJ TUTAJ).

Do tej pory Ptakova zasłynęła głównie featuringami, do których wnosiła napisane przez siebie teksty i linie melodyczne. Jej największy sukces to utwór „Lawina”, przygotowany we współpracy z duetem producenckim Piona (podobnie jak dwa inne – „List” i „Alfabet”). Towarzyszył mu teledysk, który na YouTube obejrzano ponad pół miliona razy. Nagrywała też w kooperacji z Miuoshem i Jordahem oraz w ramach projektu SOXSO.

Obserwuj Ptakov± na:

Facebook | Instagram | YouTube 

Znajdziesz nas na:

Facebook | Instagram | Twitter | YouTube | WWW o