Skip content

“Red Dress” – nowy teledysk od grupy Magic! Zamów przedpremierowo płytę “Primary Colours” z hitem “Lay You Down Easy”!

“Red Dress” – nowy teledysk od grupy Magic! Zamów przedpremierowo płytę “Primary Colours” z hitem “Lay You Down Easy”!

Autorzy mega hitu „Rude”, czyli kanadyjska grupa  popowo-reggae’owej MAGIC! udostępnili dziś kolejny utwór „Red Dress” zapowiadających ich drugą płytę „Primary Colours”, której premiera na CD zaplanowana jest na 1 lipca!

Od dzisiaj singel ten wraz piosenką „Lay You Down Easy”, który podbija listy przebojów na całym świecie, jest dostępny „od ręki” zamawiając przedpremierowo w serwisach cyfrowych krążek „Primary Colours”!

Zamów płytę Magic! „Primary Colours” TUTAJ!

Dzisiaj także miejsce ekskluzywna premiera teledysku „Red Magic” w serwisie People.com. Nasri, wokalista zespołu, tańczy z kobietami o różnych kształtach i rozmiarach, wszystkie ubrane są w czerwone sukienki. Jak stwierdza zespół, celem teledysku jest wsparcie kobiet i propagowanie pozytywnego nastawienia i wzmocnienie ich pozycji w społeczneństwie bez względu na wygląd. Grupa ma nadzieję, że każda kobieta dostrzeże w nim swoje odzwierciedlenie, a nie typowe „dziewczyny z video”.

Zobacz teledysk „Red Dress” TUTAJ

MAGIC! tworzą Mark Pellizzer (gitara), Alex Tanas (perkusja), Ben Spivak (bas) oraz  Nasri Atweh (wokal). Grupa zdobyła światowy rozgłos dzięki singlowi „Rude” (ponad 10 mln sprzedanych kopii, #1 przez 6 tygodni na liście Billboard Hot 100!), który znalazł się na ich debiutanckiej płycie „Don’t Kill The Magic”(w Polsce pokryła się złotem).

***

Więcej informacji o Magic! na: Oficjalna strona | Facebook | Twitter | Instagram