Skip content

Rock’n’rollowcy z Mallory Knox zapowiadają nowy album “Wired” i ujawniają singiel ‘Citalopram (Better Off Without You)’!

Rock’n’rollowcy z Mallory Knox zapowiadają nowy album “Wired” i ujawniają singiel ‘Citalopram (Better Off Without You)’!

Działająca od 2006 r. grupa Mallory Knox wyrosła na jeden z czołowych filarów brytyjskiej sceny alternatywnego rocka. Pochodzący z Cambridge zespół tworzą Mikey Chapman (wokal), Sam Douglas (gitara basowa & wokal), Joe Savins (gitara), James Gillett (gitara), Dave Rawling (perkusja). Ich nazwa nawiązuje do bohaterki kultowego filmu „Urodzeni Mordercy”, a w dorobku mają już dwa albumy: „Signals” i „Assymetry”.

 

Mallory Knox powracają z nowym studyjnym albumem – „Wired”. Grupa pozbyła się wcześniejszych ograniczeń, wynikających z braku doświadczenia, co pozwala im stać nowym głosem współczesnego pokolenia fanów rocka, rozdartego między poszukiwaniem recepty na szczęście a hedonizmem. Album „Wired” to swoisty dokument o odkrywaniu i redefiniowaniu, czym jest zespół Mallory Knox.

Płyta ukaże się 10 marca i dostępna będzie w sprzedaży digitalowej oraz na CD i winylu. Album promują single: „Giving It Up”, „Lucky Me” oraz najnowszy „Citalopram (Better Off Without You)”, który od dzisiaj można posłuchać TUTAJ!

 

Już teraz można zamawiać przedpremierowo album „Wiredpod tym linkiem!

 

 

Tracklista:

 1. Giving It Up
 2. California
 3. Wired
 4. For You
 5. Midnight
 6. Citalopram (Better Off Without You)
 7. Falling in Love
 8. Lucky Me
 9. Saviour
 10. Come Back Around
 11. Mother

 

***

Więcej informacji o Mallory Knox: Facebook | Twitter | Instagram | VEVO