Skip content

Rozwiązanie konkursu Dave’a Gahana

Rozwiązanie konkursu Dave’a Gahana
Rozwiazanie konkursu EMPiK i Sony Music Poland: pojutrze na koncert i spotkanie z Dave’em Gahanem & Soulsavers do Londynu poleci Anna K. z Poznania. Nagrody pocieszenia – plyty z autografem Dave’a otrzymuja: Dawid A. z Gdańska, Daniel K. z Warszawy i Klaudia Z. z Łodzi.
Wybrane przez nas odpowiedzi znajdziecie poniżej, z ich autorami skontaktowalismy sie wlasnie drogą mailową. Zwycięzcom gratulujemy!

Zwycięskie odpowiedzi

Zwycięzka odpowiedź (wyjazd do Londynu i spotkanie z Dave’m) :

A lbum atakuje amunicją
N iesamowitych nastrojów.
G enialnie
E lektryzuje emocjami i eksploduje ekspresją.
L iryczny,
S ensualny

 

A utentyczny,
N iezmiennie namiętny,
D oskonale

 

G łęboki głos Gahana
H ipnotyzuje i
O dpręża, odrywa od otoczenia.
S entymentalny i
T ętniący tęsknotami.
S oczyście. Sensacyjnie. Super.

 

Pierwsza nagroda pocieszenia (Dawid A., Gdańsk):
Dave Gahan wraz z Soulsavers pokazuje, że w muzyce nie wszystko zostało jeszcze powiedziane, że można stworzyć muzykę przepełnioną szczerością, taką która płynie prosto z serca i która sprawia że chce się żyć i odczuwać coś więcej niż tylko przyjemność z jej słuchania. Gdy po raz pierwszy miałem przyjemność odsłuchu tej płyty, poczułem ciarki na plecach i od razu wiedziałem że obcuję ze sztuką. Można przy tym doznać prawdziwego objawienia – w końcu to szansa by spotkać prawdziwe Anioły & Duchy 🙂
Gdyby Dave Gahan był kandydatem na posła czy senatora w polskim parlamencie z pewnością zaraz po wyborach dzierżyłby urząd premiera i to niezależnie z jakiego ugrupowania. Takich kandydatów nam właśnie w tych czasach potrzeba 🙂
Druga nagroda pocieszenia (Daniel K., Warszawa) :
Tracklista impresji z pierwszego odsłuchu…
1. mistyczne “Shine”
2. cierpkie “You Owe Me”
3. przejmujące “Tempted”
4. intensywne “All Of This And Nothing”
5. zmysłowe “One Thing”
6. balsamiczne “Don’t cry”
7. eteryczne “Lately”
8. intymne “The Last Time”
9. budujące “My Sun”
… ścieżki precyzyjnie zmiksowanych aniołów i widm walczących o duszę słuchacza.
Trzecia nagroda pocieszenia (Klaudia Z., Łódź) :
8:58 PM jadę autem przez miasto które powoli zasypia. Klimat jest niesamowity – ja, wszechobecna ciemność i intrygujący głos Dave’a wydobywający się z głośników(jest naprawdę głośno!). Utwory te uspokajają wewnętrznie ale i dają niesamowitą siłę. Czuję się jakbym słyszała te dźwięki na żywo, płyta jest naprawdę niesamowicie dobrze nagrana. Wsłuchuję się w tekst i podziwiam – światła, nadzieja, anioły, ciemność, miłość, uczucia, chęć pozostawienia świata za sobą, czas – to wszystko towarzyszy mi w tej chwili, wszystko oprócz jednego – słońca. Magia tekstów. “Move in from the dark..” -mam ciary, przysięgam.. Jestem w domu.