Skip content

Russian Red odsłania prywatne oblicze w teledysku do singla “Michael P”!

Russian Red odsłania prywatne oblicze w teledysku do singla “Michael P”!

Russian Red, czyli hiszpańska piosenkarka Lourdes Hernandez, bardziej niż kiedykolwiek odsłania swoje prywatne, intymne oblicze w teledysku „Michael P”.

„Michael P” to kolejny, po utworze „Casper”.  singiel Russian Red  promujący jej ostatnią płytę – „Agent Cooper”.  Klip, który można obejrzeć TUTAJ, zrobiony w stylu domowego wideo, w osobistej i słodkiej atmosferze, jest hołdem złożonym Los Angeles, miejscu, które ponad rok temu stało się domem artystki.

Za obraz odpowiedzialny jest regularnie współpracujący z Russian Red reżyser –  Diego Hurtado de Mendoza, który w ciągu ostatniego roku towarzyszył artystce z kamerą.

„Agent Cooper” to wydana w  lutym br., trzecia płyta w dotychczasowej karierze Russian Red. Artystka zadebiutowała w 2008 roku płytą „I Love Your Glasses”, która w rodzinnej Hiszpanii pokryła się złotem. W 2011 roku powstał kolejny krążek – „Fuerteventura” , którego sukces dotarł również do Azji oraz Ameryki Północnej i Południowej. Płyta ‘Agent Cooper’, to  może być dużym zaskoczeniem dla dotychczasowych fanów Russian Red. Artystka znana z melodyjnych indie-folkowych kompozycji, tym razem postawiła na elektroniczne brzmienie. W utworach przewodzą gitary elektryczne i nienachlany syntezator, ale głównym instrumentem nadal pozostaje niepowtarzalny wokal Lourdes.

www.russianred.es