Skip content

Sia w nowej, radosnej odsłonie promuje utwór z filmu ‘Annie’!

Sia w nowej, radosnej odsłonie promuje utwór z filmu ‘Annie’!

You’re Never Fully Dressed Without A Smile”  (bez uśmiechu nigdy nie jesteś całkowicie ubrany) to slogan, który w połączeniu z radosnnym obrazem i melodią  idealnie nadaje się na  poprawę nastroju na przekór trwającej za oknem jesiennej szarugi…

Jest to także tytuł opublikowanego dzisiaj teledysku, promującego film „Annie” – broadwayowskiego musicalu, który zachwyca kolejne pokolenie widzów. Zaskakującej i bardzo pozytywnej interpretacji tej piosenki podjęła się Sia, autorka największego hitu tego roku –  Sia!

Nowa adaptacja filmu wchodzi do kin w najbliższe święta Bożego Narodzenia (polski zwiastun tutaj), ale już 18 listopada do sklepów trafi CD pt. „Annie (Original Motion Picture Soundtrack)” ze ścieżką dźwiękową. Na płycie znalazły się uwspółcześnione wersje piosenek znanych z pierwotnego musicalu, w tym „Opportunity” i „Tomorrow”.

O filmie:

„Annie” to komedia familijna wyprodukowana przez Columbia Pictures. Historia filmu rozgrywa się we współczesnym Nowym Jorku. Tytułowa postać, Annie (grana przez nominowaną do Oscara za rolę w filmie „Bestie z Południowych Krain”, Quvenzhané Wallis) to osierocona dziewczynka wychowująca się w domu zastępczym prowadzonym przez  niezbyt miłą pannę Hannigan (Cameron Diaz). Pewnego dnia zostaje wybrana, aby spędzić trochę czasu w rezydencji bogacza Benjamina Stacksa (Jamie Foxx), który ubiega się o fotel burmistrza. Benjamin, który do tej pory był oschły i zimy przy dziewczynce się zmienia. Postanawia pomóc Annie w odnalezieniu zaginionej rodziny.