Skip content

Sony Music partnerem projektu Leo Messiego i Cirque de Soleil!

Sony Music partnerem projektu Leo Messiego i Cirque de Soleil!

Sony Music partnerem projektu Leo Messiego i Cirque de Soleil!

 

Cirque de Soleil, Sony Music i PopArt Music ogłaszają współpracę! W 2019 roku najpopularniejszy cyrk świata wyruszy w międzynarodowe tournée ze swoim najnowszym spektaklem cyrkowym przedstawiającym przekrój kariery Leo Messiego, jednej z największych postaci światowego sportu.

 

Co może łączyć jedną z największych legend światowego futbolu i artystów najbardziej znanego cyrku akrobatycznego świata? Przede wszystkim ogromny talent, dzięki któremu mogą tworzyć nieprzeciętne projekty! I takim właśnie przedsięwzięciem będzie najnowszy show Cirque de Soleil, poświęcony karierze Leo Messiego, piłkarza znanego z występów w FC Barcelona i reprezentacji Argentyny. Występ zainspirowany jest ogromnym talentem i nieprzeciętnymi osiągnięciami piłkarza, który stał się nie tylko ikoną sportu ale również ikoną kultury masowej. Chce ukazać tego wybitnego sportowca jako uosobienie ogromnego talentu, woli walki, ducha i wartości unikatowych płynących z futbolu.

 

Jesteśmy ogromnie podekscytowani współpracą z tak ogromną legendą. Jako liderzy branży rozrywkowej stajemy się wiodącymi twórcami oryginalnych treści i doświadczeń największych marek świata. Jesteśmy przekonani, że przedstawienie dorobku życiowego Leo Messiego poruszy wszystkich widzów i fanów futbolu. Wspólnie z PopArt i Sony Music mamy szansę podnieść rangę tego sportu i zaprezentować go w całkowicie nowej formie.” Pisze Jonathan Tétrault, prezydent i dyrektor zarządzający Cirque de Soleil.

 

Leo Messi inspiruje świat swoim nie  tylko niezrównanym talentem w futbolu ale również ludzkim podejściem do wielu spraw. To wielki zaszczyt móc współpracować nad tym fantastycznym projektem z tak prestiżowym cyrkiem, jakim jest Cirque du Soleil oraz z PopArt Music. Głęboko wierzymy, że występ znajdzie swoją aprobatę wśród fanów sportu i sztuki na całym świecie.” dodaje Afo Verde, Prezes Zarządu Sony Music Latin Iberia

 

Szczegóły dotyczące dat i miejsc, które odwiedzi cyrk ze swoim występem, już niebawem!