Skip content

SOPHIE ELLIS-BEXTOR w Polsce! Spotkaj artystkę podczas jej pierwszego podpisywania płyt w Warszawie!

SOPHIE ELLIS-BEXTOR w Polsce! Spotkaj artystkę podczas jej pierwszego podpisywania płyt w Warszawie!

Jedna z najsłynniejszych i najpiękniejszych brytyjskich wokalistek przyjeżdża do Polski!

Sophie Ellis-Bextor, znana hitów jak ‘Groovejet’ czy ‘Murder on The Dancefloor’, odeszła od tanecznych brzmień w stronę nieco bardziej alternatywnej odmiany muzyki pop, ale wciąż ma umiejętność pisania wpadających w ucho melodyjnych hitów. Jej ostatnia, wydana na początku września płyta ‘Familia’ inspirowana jest kulturą Ameryki Południowej, ale promujący ją singiel ‘Come With Us’ to wciąż charakterystyczne, dyskotekowe rytmy, z jakich najbardziej kojarzą ją fani.

 

W ramach promocji płyty Sophie przyjedzie w październiku do Polski – poza udzielaniem wywiadów i występami TV znalazła także czas, aby po raz pierwszy spotkać się ze swoimi fanami: w niedzielę 16 października o godz. 16:00 podpisywać będzie płyty w warszawskim salonie Empik Junior (ul. Marszałkowska 104/122).

 

Album ‘Familia’ ukazał się 9 września w sprzedaży cyfrowej, na płycie CD, CD Deluxe i winylu. Krążek promują singiel ‘Come With Us’ (zobacz KLIP) i najnowszy ‘Crystallise’, do którego teledysk udostępniony zostanie w najbliższym czasie.