Skip content

Spotkaj się z Maćkiem Maleńczukiem w Empiku!

Spotkaj się z Maćkiem Maleńczukiem w Empiku!

Mamy ogromną przyjemność zaprosić na spotkanie autorskie z Maciejem Maleńczukiem! Wszystkich fanów artysty zapraszamy w dniu premiery albumu Jazz For Idiots, czyli już 1 kwietnia (piątek) do Empiku przy ul. Nowy Świat w Warszawie. Spotkanie poprowadzi dziennikarz muzyczny – Michał Kirmuć. Początek spotkania o 17:30!

 

To niepowtarzalna okazja do zdobycia autografu na egzemplarzu nowego albumu Maleńczuka!

DOŁĄCZ DO WYDARZENIA

 

Jazz For Idiots to kolejne zaskoczenie, które Artysta przygotował fanom. Czym jest jazz użytkowy Maleńczuka? To jazz o charakterze rozrywkowym, jazz dla każdego, jazz dla wszystkich. Album Jazz for Idiots to kompilacja standardów takich jak Devil Woman Charlesa Mingusa  czy Mr Syms Johna Coltrane’a w nowym aranżu, utworów autorskich o wdzięcznych tytułach, np. Snobby Bobby, jak również starych melodii  Maleńczuka jak Ach, proszę pani w nowej – jazzowej – odsłonie. Album jest w przeważającej części instrumentalny, ale wielbiciele wokalu Artysty znajdą w nim też coś dla siebie.

Maleńczuk – jak sam twierdzi – jazzem interesował się od kołyski i wie o nim wszystko.  Od wielu lat ćwiczył grę na saksofonie, choć nigdy nie sądził, że zdobędzie się na publiczne z tym instrumentem występy. Jednak zmęczony przeciągającym się stażem „biesiadnego” pop-artysty podjął wyzwanie, by zbliżyć się stylistycznie do muzycznych guru i przedstawić swoją wersję jazzu.

 

Zamów płytę Maleńczuka:

http://smarturl.it/jazzforitiots

 

FB: www.facebook.com/JFIMalenczuk/

WWW: http://www.malenczuk.art.pl/