Skip content

Spotkaj się z Michałem Szpakiem – właścicielem jednego z najlepszych głosów w Polsce!

Spotkaj się z Michałem Szpakiem – właścicielem jednego z najlepszych głosów w Polsce!

Odwiedź Empik Junior już w najbliższy piątek (20.11.2015) o godzinie 20:00 i spotkaj się z niezwykle utalentowanym i charyzmatycznym Michałem Szpakiem! Zdobądź autograf artysty na jego debiutanckim albumie „Byle Być Sobą”!

Serdecznie zapraszamy na wyjątkowe spotkanie, z wyjątkowym artystą! Już w najbliższy piątek w Empiku Junior Michał Szpak opowie o swoim debiutanckim albumie „Byle Być Sobą”. Po rozmowie artysta będzie podpisywał najnowszy krążek!

Spotkanie poprowadzi dziennikarz telewizyjny – Mateusz Szymkowiak.

DOŁĄCZ DO WYDARZENIA – KLIKNIJ TUTAJ

Michał Szpak powraca w wielkim stylu po niemal 3-letniej przerwie. Ponownie zachwyca swoim nieprzeciętnym głosem i autorskim materiałem muzycznym zawartym na albumie zatytułowanym „Byle Być Sobą”. Ten materiał wymyka się spod prób jakiejkolwiek klasyfikacji gatunkowej. Zupełnie jak jego autor, który nie daje się zaszufladkować.

 

 

ALBUM ZNAJDZIESZ TUTAJ – KLIKNIJ

 

Michał, od czasu udanego debiutu w programie X Factor, gdzie zachwycił swoimi możliwościami wokalnymi, dojrzał emocjonalnie i muzycznie. Wszystko, czego dowiedział się o życiu, o ludziach jak i o sobie samym – rzeczy dobre i złe, radość, smutek – znajdują  ujście w piosenkach, które znalazły się  na jego albumie. „Byle być sobą” to album do bólu szczery i autentyczny. Jest to płyta, która z pewnością dostarczy słuchaczom wielu emocji. Michał Szpak zadedykował album najważniejszej kobiecie swojego życia – swojej Mamie.

Więcej o nowym albumie Michała Szpaka dowiecie się na piątkowym spotkaniu!