Skip content

SZA zremiksowana przez Calvina Harrisa. Posłuchaj “The Weekend (Funk Wav Remix)”!

SZA zremiksowana przez Calvina Harrisa. Posłuchaj “The Weekend (Funk Wav Remix)”!

SZA ZREMIKSOWANA PRZEZ CALVINA HARRISA!

POSŁUCHAJ “THE WEEKEND (FUNK WAV REMIX)”

Album “Ctrl” SZA teraz dostępny także na winylu!

Utwór “Weekend” SZA, autorki jednej z najlepszej płyt r&b w 2017 roku, został zremiksowany przez autora jednej z najlepszych elektronicznych płyt ostatnich 12 miesięcy. Calvin Harris przygotował remix utworu “Weekend” w duchu swojego najnowszego, zainspirowanego klasycznym, elektronicznym funkiem i disco, albumu “Funk Wav Bounces Vol. 1”. “The Weekend” (Funk Wav Remix)” dostępny jest już w sprzedaży cyfrowej (POSŁUCHAJ/KUP).

 SZA to artystka z największą liczbą nominacji do przyszłorocznych Grammy. Jest nominowana w pięciu kategoriach: Best New Artist,  Best R&B Song – “Supermodel,” Best Rap/Sung Collaboration “Love Galore” feat. Travis Scott, Best Urban Contemporary Album – Ctrl i Best R&B Performance – “The Weekend”. Jej debiutancka płyta “Ctrl” (POSŁUCHAJ/KUP ALBUM) to jeden z najlepiej ocenianych albumów tego roku. “Ctrl” znalazł się na pierwszym miejscu w rankingach “Time”, “Associated Pres” i “Noisey” oraz w pierwszej piątce na “New York Times”, “NPR”, “Entertainment Weekly”, “Complex” oraz “Stereogum”. Album promuje singiel “Love Galore” feat. Travis Scott, certyfikowany już przez RIAA platynowym w USA.

Od 8 grudnia płyta “Ctrl” SZA dostępna jest w sklepach muzycznych także na podwójnym, zielonym winylu!

Calvin Harris jest jednym z najbardziej wpływowych twórców muzyki tanecznej. W czerwcu 2017 roku ukazała się jego piąta płyta “Funk Wav Bounces Vol. 1”, która przyniosła mu nominację do Grammy w kategorii Producer of the Year. Album ma na liczniku już ponad 2 miliardy streamów, a pochodzące z niego single “Slide Ft. Frank Ocean & Migos”, “Feels Ft. Pharrell Williams, Katy Perry & Big Sean” I “Rollin Ft. Future & Khalid” Gold) podbiły stacje radiowe na całym świecie.

 

Więcej o SZA:

WWW | Twitter | Instagram | Facebook

Więcej o Calvin Harris:

WWW | Twitter | Instagram | Facebook