Skip content

TAKE A TRIP WITH LSD! Jedyny na świecie statek LSD w Warszawie – tylko w ten piątek przy bulwarach nad Wisłą!

TAKE A TRIP WITH LSD! Jedyny na świecie statek LSD w Warszawie – tylko w ten piątek przy bulwarach nad Wisłą!

‘Take a trip with LSD’ – pod takim hasłem podróżować będzie można już najbliższy piątek po warszawskim odcinku Wisły, między PGE Narodowym a schodkami przy Moście Poniatowskiego!

 

Popołudnie na bulwarach uatrakcyjni darmowa przeprawa z jednej na drugą stronę rzeki przy dźwiękach nowej muzycznej supergrupy LSD, stąd nieco zaskakujące hasło imprezy. LSD to skrót do pseudonimów artystów biorących w nim udział, czyli Sia, Labrinth i Diplo. Wszyscy są w czołówce najpopularniejszych gwiazd muzyki pop, ich wspólne nagrania okazały się prawdziwą sensacją – teledyski do singli ‘Genius’ i ‘Audio’ mają już dziesiątki milionów odtworzeń na YouTube a jaskrawa oprawa graficzna zdjęć, okładek i wspomnianych klipów nadają projektowi iście psychodelicznego wymiaru. Światowe portale muzyczne doceniają ich radiową przebojowość, ale i fantazję, jaka otacza cały projekt. LSD to jednak przedsięwzięcie długoterminowe – na jesień planowana jest cała płyta kolorowego tria.

 

Statek LSD kursować będzie w stolicy w najbliższy piątek 25 maja miedzy godziną 17 a 21 na odcinku między Stadionem Narodowym a schodkami przy Moście Poniatowskiego. Przejazdy będą całkowicie bezpłatne, a na statku specjalne hostessy LSD rozdawać będą… No, nie możemy tego napisać. Do zobaczenia!