Skip content

Tash Sultana podbija świat! Zamów album “Flow State” w przedsprzedaży

Tash Sultana podbija świat! Zamów album “Flow State” w przedsprzedaży

 

 

Tash Sultana – Flow State

ZAMÓW W PRZEDSPRZEDAŻY

 

Australijska wokalistka i multinstrumentalistka podbija świat!

Premiera debiutanckiego albumu na CD i LP już 31 sierpnia!

 

Tash Sultana jest młodą artystką z Australii, która skupiła na sobie uwagę fanów muzyki z całego świata, gdy jej nagrywane na kamerce GoPro utowry we własnym pokoju zdobyły viralową popularność na YouTube. Nie upłynęło wiele czasu, a Tash wyprzedaje największe sale koncertowe i gra na najsłynniejszych światowych festiwalach.

 

Kiedy miała trzy lata, jej dziadek podarował jej gitarę, co wcale nie znaczy, że muzyczna droga Tash Sultany zawsze pozbawiona była zakrętów. Posługiwała się podrobionym dowodem, żeby w czasach liceum grać podczas open miców w różnych klubach w Melbourne, wykorzystując je jako platformę do eksperymentowania z własnym materiałem i okazję do tego, by ktoś usłyszał jej muzykę. Nie mogąc znaleźć regularnej pracy, grała na ulicy, żeby zarobić na przetrwanie.

 

 

Wieści o jej talencie zaczęły się jednak szybko rozchodzić. Niedługo później jej klipy na YouTube miały już miliony wyświetleń. Tash jest samoukiem i wirtuozką – ma niezwykłe wyczucie melodii, gra na ponad 18 instrumentach, a jej głos ma w sobie naturalną magię. Sława Tash dawno wykracza poza granice Melbourne. Fani na całym świecie, którzy przesłuchali już jej EP-kę “Notion” ponad 175 milionów razy, czekają na kolejny ruch niesamowicie utalentowanej Australijki. Do tej pory jej utwór “Jungle” znalazł się na ścieżce dźwiękowej gry FIFA 18, a artystka zdobyła prestiżową nagrodę j award, cztery nominacje do nagrody ARIA, a niedawno zagrała świetnie przyjęty koncert na festiwalu Coachella 2018. Nieustannie koncertująca artystka zawita jesienią do Europy, na trasę obejmującą Niemcy, Holandię, Wielką Brytanię, Francję, Szwajcarię i Włochy – każdy z tych koncertów jest już wyprzedany!

 

“Flow State” to debiutancki album artystki, na którym wszystkie utwory zostały wyprodukowane napisane, wykonane i zaaranżowane przez Tash. Artystka gra na każdym z piętnastu instrumentów, które można w nich usłyszeć, w tym na saksofonie, syrindze, fortepianie oraz gitarze. Nad techniczną stroną albumu Tash pracowała z Nikitą Miltiadou, Danneem Humem oraz Andreiem Ereminem. Wiodącym singlem z albumu jest “Salvation”. Album w wersji CD i 2 LP ukaże się 31 sierpnia nakładem Sony Music.

 

 

Tash Sultana – Flow State

Tracklista:

 

 1. Seed (Intro)
 2. Big Smoke
 3. Cigarettes
 4. Murder to the Mind
 5. Seven
 6. Salvation
 7. Pink Moon
 8. Mellow Marmalade
 9. Harvest Love
 10. Mystik
 11. Free Mind
 12. Blackbird
 13. Outro

 

Trasa koncertowa – Europa 2018

Sep 06 | Palladium Koln, Cologne, Germany – SOLD OUT

Sep 07 | Palladium Koln, Cologne, Germany – SOLD OUT

Sep 08 | Palladium Koln, Cologne, Germany – SOLD OUT

Sep 10 | Columbiahalle, Berlin, Germany – SOLD OUT

Sep 11 | Columbiahalle, Berlin, Germany – SOLD OUT

Sep 15 | Afas Live, Amsterdam-Zuidoost, Netherlands – SOLD OUT

Sep 16 | Afas Live, Amsterdam-Zuidoost, Netherlands – SOLD OUT

Sep 20 | O2 Academy Brixton, London, UK – SOLD OUT

Sep 21 | O2 Academy Brixton, London, UK – SOLD OUT

Sep 22 | O2 Academy Brixton, London, UK – SOLD OUT

Sep 25 | l’Olympia, Paris, France – SOLD OUT

Sep 28 | Samsung Hall, Zurich, Switzerland – SOLD OUT

Sep 29 | Fabrique, Milan, Italy – SOLD OUT