Skip content

Tegoroczny hit lata „(I Just) Died In Your Arms” w całkowicie nowej odsłonie!

Tegoroczny hit lata „(I Just) Died In Your Arms” w całkowicie nowej odsłonie!

Tegoroczny hit lata „(I Just) Died In Your Arms” w całkowicie nowej odsłonie!

POSŁUCHAJ/KUP TUTAJ

Taneczna wersja  „(I Just) Died In Your Arms” doczekała się kolejnych interpretacji w zupełnie nowych brzmieniach! Kawałek polskiej grupy producenckiej Komodo, zremixowało 5 znakomitych DJ’ów. Pojawiła się również od¶wieżona wersja “Club Extended” oraz niebanalne wydanie Acapella.

KOMODO, czyli trio producenckie z Małopolski, bardzo szybko zyskało popularno¶ć dzięki swojej pierwszej klubowej interpretacji znanej piosenki Elvisa Presley i Carla Perkinsa. Remake utworu “Blue Suede Shoes” (ZOBACZ KLIP) w klubowej odsłonie odtworzono na YouTube ponad million razy!

Prawdziwa rewolucja nadeszła jednak wraz z premier± „(I Just) Died In Your Arms” (ZOBACZ KLIP). Kultowy utwór brytyjskiej grupy Cuttin Crew w nowej tanecznej odsłonie stworzonej przez  Komodo to niekwestionowany przebój tegorocznego lata. Wpadaj±ca w ucho melodia, niesamowicie wybrzmiewaj±cy wokal oraz energiczny bit sprawiły, że nowa, od¶wieżona wersja spotkała się z ogromnym entuzjazmem ze strony fanów muzyki klubowej na całym ¶wiecie. Piosenka szturmem wdarła się nie tylko na parkiety polskich dyskotek. W utworze go¶cinnie za¶piewał także amerykański wokalista Michael Shynes. Do wzięcia udziału w teledysku, Komodo zaprosili Kasię Bieleck±, która jest mistrzyni± Europy w pole dance. Teledysk ma już 25 milionów odsłon na YouTube, ale liczba ta stale ro¶nie.

 

Tym razem prezentujemy 6 zupełnie nowych wersji tego numeru!  Remixy 5 różnych djów, specjalny remix klubowy oraz wersję Acapella! Nowe odsłony kultowego numeru do przesłuchania już w sieci!

 

Tracklista:

 

  1. Komodo “(I Just) Died In Your Arms (Club Extended Remix)”
  2. Komodo “(I Just) Died In Your Arms (Mikro Remix)”
  3. Komodo “(I Just) Died In Your Arms (Johan K Remix)”
  4. Komodo “(I Just) Died In Your Arms (Necola Remix)”
  5. Komodo “(I Just) Died In Your Arms (Primate Remix)”
  6. Komodo “(I Just) Died In Your Arms (2nd Sound Remix)”
  7. Komodo  “(I Just) Died In Your Arms (Acapella)”

 

 

Obserwuj KOMODO na:

Facebook | Instagram| YouTube

Znajdziesz nas na:

Facebook | Instagram | Twitter | YouTube | WWW