Skip content

Terrific Sunday na głównej scenie na Open’er Festival!

Terrific Sunday na głównej scenie na Open’er Festival!

2 lipca (sobota) Terrific Sunday wystąpi po raz drugi na najpopularniejszym festiwalu muzycznym w Polsce – Open’er Festival. Zespół w 2013 roku zagrał w Gdyni na Alter Stage; w tym roku rządzić będzie na Main Stage! Występ Terrific Sunday będzie promował wydaną pod koniec 2015 roku debiutancką płytę „Strangers, Lovers”. Album zawiera 11 indie rockowych kompozycji, m.in. dobrze znane „Bombs Away” i „Streets Of Love”, które z pewnością przypadną do gustu fanom gitarowych brzmień. Płytę wyprodukował Marcin Bors, który współpracował m.in. z takimi formacjami jak: Hey, Lao Che, czy Muchy.

POSŁUCHAJ/KUP ALBUM TUTAJ!

Płyta „Strangers, Lovers” okazała się jedną z najciekawszych debiutów minionego roku, co doceniła także Akademia Fonograficzna, nominując ich album do Fryderyka.

Osobistą radość sprawiła mi nominacja dla zespołu Terrific Sunday, któremu kibicowałem od samego początku, gdy mieli tylko wydaną własnym sumptem, ‘domową’ EP-kę. Zagrałem tę płytę w radiu, koledzy ją podchwycili, a teraz grupa ma nominację do ‘Fryderyka’, a upłynęło ledwie kilkanaście miesięcy. Warto próbować. – mówi Piotr Metz

O tym czy zespół otrzyma nagrodę w kategorii Fonograficzny Debiut Roku dowiemy się już w najbliższą środę (20.04.) na uroczystej gali Fryderyków w Teatrze Polskim w Warszawie (transmisja w TVP 2 o godzinie 22:20).

 

ZOBACZ TELEDYSK DO SINGLA „BOMBS AWAY”

ZOBACZ TELEDYSK DO SINGLA “STREETS OF LOVE”

ZOBACZ AKUSTYCZNĄ WERSJĘ “STREETS OF LOVE”

 

***

http://www.facebook.com/TerrificSunday

https://twitter.com/TerrificSunday

http://instagram.com/terrificsunday

www.terrificsunday.com