Skip content

THE CARTERS czyli BEYONCÉ i JAY-Z wydali wspólną płytę “Everything Is Love” – już dostępną cyfrowo!

THE CARTERS czyli BEYONCÉ i JAY-Z wydali wspólną płytę “Everything Is Love” – już dostępną cyfrowo!

Ten album był już słynny na długo, zanim się ukazał. Plotki o wspólnej płycie Królowej Popu i Króla Hip-Hopu krążyły od kiedy Beyonce i Jay-Z wyruszyli na wspólną trasę koncertową 4 lata temu. W tym roku koncertują razem ponownie i już za 2 tygodnia zawitają do Polski – w ramach ON THE RUN II zobaczymy ich 30 czerwca na PGE Narodowym w Warszawie.

 

I gdy najwytrwalsi fani przestali już wierzyć, że usłyszą ich wspólną płytę… na sobotnim koncercie na Wembley w Londynie para ogłosiła, że dokładnie w tym momencie wydaje płytę ‘Everything Is Love’ jako The Carters. Materiał dostępny jest obecnie na wszystkich plaftormach streamingowych – sprawdź TUTAJ (przez pierwsze 2 tygodnie tylko dla użytkowników Premium) a w serwsie Tidal do 9 utworów dołączony dostał dodatkowy utwór bonusowy. Album w formacie CD ukaże się wkrótce.

 

‘Everything Is Love’ promuje singiel ‘Apeshit’, do którego ekstrawagancki klip nakręcono we wnętrzach paryskiego muzeum Luwr – przed obrazem Mona Lisy, posągiem Venus z Milo, Nike z Samotraki czy Wielkiego Sfinksa sprzed 4 tysięcy lat.  Reżyserii dzieła podjął się Ricky Saiz, z którym Beyonce pracowała już przy teledysku “Yoncé” w 2013 roku. Obraz w serwsie YouTube przez pierwszą dobę obejrzano ponad 7 milionów razy.