Skip content

The Underground Man z nowym singlem pod skrzydłami Sony Music!

The Underground Man z nowym singlem pod skrzydłami Sony Music!

The Underground Man z nowym singlem pod skrzydłami Sony Music!

POSŁUCHAJ/KUP SINGIEL DON’T STOP

The Underground Man to polsko-brytyjski indie-rockowy projekt pod skrzydłami Sony Music Poland. The Underground Man to wypadkowa muzycznych światów, z których wywodzą się poszczególni członkowie składu. Rezultatem jest mieszanka energetycznych melodii i pop-rockowych dźwięków, doprawionych zadziornym wokalem walijskiego wokalisty Gafyn’a Davies’a. Ich najnowszy singiel zatytułowany „Don’t Stop” to lekarstwo na jesienną szarówkę. Melodyjne dźwięki kompozycji z wyraźnie zaznaczonym pulsującym rytmem, porywają słuchacza, który zapomina o temperaturze za oknem, zrzuca z siebie ciepły koc i zaczyna tańczyć.

The Underground Man tworzą: Gafyn Davies (wokal, gitara), Dorota Turkiewicz (instrumenty klawiszowe, elektronika), Darek Hanaj (perkusja), Radek Barszcz(bas). Zespół ma na koncie debiutancką EPkę ”From the Basement”, którą wydał w 2015 roku. Zespół powstał w 2014 roku w Lublinie.

Chcemy, żeby nasze melodie towarzyszyły Ci jeszcze długo po wciśnięciu przycisku STOP w odtwarzaczu i po wyjściu z naszego koncertu. Melodie, które zostają w głowie, a Ty wcale nie chcesz, by odeszły.– mówią o swojej muzyce członkowie zespołu.

Zespół jest właśnie w trasie, która odbywa się pod hasłem „Don’t Stop”. W najbliższym czasie zespół odwiedzi takie miasta jak:

27.10 – Włocławek

28.10 – Rybnik

03.11 – Siedlce

04.11 – Pabianice

10.11 – Krosno

11.11 – Sosnowiec

18.11 – Gorlice

22.11 –  Lublin

02.12 – Kazimierz Dolny

09.12 – Ryki

 

Obserwuj THE UNDERGROUND MAN w Internecie:

Facebook | YouTube | Instagram

Znajdziesz nas na:

Facebook | Instagram | Twitter | YouTube | WWW