Skip content

Three Days Grace – Nowy album “Outsider”! Zobacz klip do singla “The Mountain”!

Three Days Grace – Nowy album “Outsider”! Zobacz klip do singla “The Mountain”!

THREE DAYS GRACE WYDAJĄ NOWY ALBUM OUTSIDER 9 MARCA

KLIP DO PIERWSZEGO SINGLA „THE MOUNTAIN” DO OBEJRZENIA JUŻ TERAZ!

ZOBACZ NA VEVO / YOUTUBE

OUTSIDER TO 6-TA PRODUKCJA STUDYJNA SŁYNNYCH ROCKERÓW Z ONTARIO

Znana na całym świecie kanadyjska grupa rockowa Three  Days Grace ogłosiła premierę swojej nowej płyty studyjnej. „Outsider” ukaże się 9 marca nakładem należącej do Sony Music wytwórni RCA Records.

Basista Brad Walst: „Dla mnie ‚Outsider’ reprezentuje poszukiwanie własnego miejsca na Ziemi. Świat coraz częściej wydaje się szalony, chcemy od niego uciec. Nasz zespół dalej robi, to co robił najlepiej i nie oglądamy się do tyłu czy na innych – to właśnie motyw przewodni nowej płyty”. Jak mówią – tak zrobili: komfortowe studio nagrań zamienili na przerobiony na salę prób garaż Brad, gdzie 2 godziny jazdy od Toronto powstawał materiał na nową płytę. Gdy kompozycje nabrały kształtu, do grupy dołączył producenci Gavin Brown i Howard Benso, inżynier dźwięku Mike Plotnikoff a cały materiał zmiksował Chris Lord-Alge. „Takiego dream-teamu nie udało nam się skompletować od czasów ‚One-X’” chwali się Neil Sanderson (perkusja).

Warto dodać, że to pierwsza nowa muzyka Three Days Grace od czasu wydanego w 2015 krążka Human z hitami „Painkiller” i „I Am Machine”. Przez ten czas zespół zanotował ponad miliard odtworzeń swoich utworów na Spotify.

Klip do singla „The Mountain” (ZOBACZ NA VEVO / YOUTUBE) kręcony był na ringu walk UFC (amerykańskiej organizacji mieszanych sztuk walki) a przed kamerą obejrzeć można jedną z gwiazd tego sportu – Mishę Cirkunova.

Oficjalna strona: http://threedaysgrace.com/  

Facebook: https://www.facebook.com/threedaysgrace/

Twitter: https://twitter.com/threedaysgrace

Youtube: https://www.youtube.com/user/ThreeDaysGraceVideos

Instagram: http://instagram.com/threedaysgraceofficial

Tumblr: http://threedaysgraceofficial.tumblr.com/