Skip content

Tinashe zapowiada nową płytę ‘Joyride’ – Posłuchaj pierwszego singla “Player’ z Chrisem Brownem

Tinashe zapowiada nową płytę ‘Joyride’ – Posłuchaj pierwszego singla “Player’ z Chrisem Brownem

TINASHE

ZAPOWIADA NOWĄ PŁYTĘ – ‘JOYRIDE’!

POSŁUCHAJ JEJ PIERWSZEGO SINGLA „PLAYER” Z CHRISEM BROWNEM

Na ‘Joyride’, Tinashe jest żądna krwi…” – Rolling Stone

Tinashe nie może się zatrzymać, nie zatrzyma się [na ‘Joyride’]… album może wyrwać ją ze światka R&B do globalnego popu.” – Billboard

 

Po świetnie przyjętym debiutanckim albumie „Aquarius”, TINASHE przygotowuje swój kolejny krążek! Pierwszym singlem, który zapowiada wydawnictwo jest utwór „Player” nagrany w duecie z Chrisem Brownem.  Utwór został wyprodukowany przez LULOU (Adam Lambert, Nicki Minaj, Ke$ha) i Alexa Purple (Britney Spears, Cyndi Lauper).

 

Posłuchaj „Player” feat. Chris Brown na VEVO.

 

To nie pierwsza zapowiedź, którą Tinashe podsyca atmosferę wokół swojego mocno wyczekiwanego albumu. Artystka opublikowała wcześniej samodzielnie wyreżyserowany zwiastun krążka (kliknij TUTAJ) oraz udostępniła utwór nagrany z Young Thug, „Party Favors”, który również znajdzie się na płycie. „Party Favors” można już posłuchać TUTAJ – dostępna jest również do kupienia w wersji cyfrowej TUTAJ.

 

Po premierze krążka „Aquarius”  w 2014 r. i publikacji kilku mixtape’ów, Tinashe szybko została okrzyknięta jedną z najciekawszych i ekscytujących debiutantek. Co więcej – jej nazwisko znalazło się na wielu zestawieniach  podsumowujących ubiegły rok w muzyce jako „najlepsze wydawnictwo 2014”, z którego pochodzi przebój  „2 On” (zobacz teledysk na VEVO).

 

www.tinashenow.com

www.facebook.com/officialtinashe

www.twitter.com/tinashe

www.instagram.com/tinashenow

www.svusvu.com