Skip content

Ulubiony zespół polskiej publiczności, HURTS, powracają z zupełnie nowym singlem – “Beautiful Ones” ! (

Ulubiony zespół polskiej publiczności, HURTS, powracają z zupełnie nowym singlem – “Beautiful Ones” ! (

Ulubiony zespół polskiej publiczności, HURTS, powracają z zupełnie nowym singlem. „Beautiful Ones” to, jak mówią członkowie zespołu, „celebracja indywidualności”.

Posłuchaj/kup „Beautiful Ones” Hurts TUTAJ

Do piosenki został nakręcony zapierający dech w piersiach teledysk, którego pomysłodawcą jest wokalista zespołu, Theo Hutchcraft. Prowokujący i przejmujący klip do Beautiful Ones eksploruje tematy nienawiści, miłości i brutalności, a także piękna, intrygi i empatii. To historia, którą trzeba obejrzeć. Zaskakuje już od pierwszych sekund i trzyma w napięciu do samego końca. Takiego zespołu HURTS jeszcze nie znaliście!

Obejrzyj teledysk do „Beautiful Ones” na VEVO/YouTube VEVO

HURTS zadebiutowali dziewięć lat temu przełomowym dla siebie singlem „Wonderful Life”, który utorował im drogę na międzynarodowe listy przebojów. Ich debiutancki album „Happiness” zdobył w Polsce status podwójnie Platynowej Płyty i pochodziły z niego takie hity jak „Stay”, „Sunday” czy „Better Than Love”.

Brytyjski duet jest jednym z najpopularniejszych zespołów pop w Europie, podbijającym listy przebojów oraz sprzedaży albumów w Niemczech, Szwajcarii, Austrii, Belgii, Szwecji, Irlandii, Rosji, Polsce, Ukrainie, Finlandii, Holandii i Wielkiej Brytanii. W ubiegłym roku Hurts wyprzedali koncert dla 100 000 osób – to sukces, który dowodzi, że jest to jeden z odnoszących największe sukcesy brytyjskich zespołów ostatniej dekady.

 

Od czasu spektakularnego debiutu w 2010 roku, Theo Hutchcraft i Adam Anderson wydali dwa kolejne albumy – Exile w 2013 roku i Surrender w 2015 roku, z których pochodzą grane przez radia w całej Europie przeboje „Miracle oraz „Some Kind of Heaven. Zespół wielkokrotnie odwiedzał Polskę, występując na festiwalach oraz galach telewizyjnych, a ich każdy przyjazd jest niemały wydarzeniem dla licznej grupy fanów w naszym kraju.