Skip content

“W drodze do marzeń” – premiera nowego singla i teledysku Wilków!

“W drodze do marzeń” – premiera nowego singla i teledysku Wilków!

Zobacz nowy teledysk Wilków „W drodze do marzeń”

http://vevo.ly/BtBrGr

Robert Gawliński opowiada o nowym singlu Wilków z płyty „Przez dziewczyny”:

 

<<W drodze do marzeń>> jest oparty na brytyjsko brzmiącym riffie rodem z muzyki pubowej. Na próbie riff zagrał Mikis, a ja zacząłem nucić melodię i po godzinie mieliśmy gotową piosenkę. Tekst opowiada o życiu zespołu w trasie i właśnie podczas trasy koncertowej Monika napisała ten tekst. To prawdziwa historia romansu, który zdarzył się jednemu z moich kolegów. >>

 

Dziś, w dniu oficjalnej premiery singla, swoją premierę ma także teledysk do tej piosenki.  „Podczas nagrywania clipu świetnie się bawiliśmy – opowiada Robert – jest bardzo pozytywny i radosny. Teledysk pokazuje zespół w sytuacjach prywatnych, na backstage’u, w sali prób i na koncertach. Jest też mnóstwo niepublikowanych wcześniej filmów, okazało się, że mamy naprawdę spore archiwum i udało nam się pokazać niemalże wszystkich muzyków grających w Wilkach przez ostatnie 25 lat.”

 

Zespół rozpoczął przygotowania do wakacyjnej trasy na 25-lecie Wilków: „Na pewno na koncertach pojawi się wiele utworów dawno niegranych, na niektórych także goście. Szczególnie cieszymy się, na Przystanek Woodstock, gdzie zagramy utwory z pierwszej płyty i parę numerów z Przedmieść.”

 

Kredyty:

Wilki “W drodze do marzeń”

słowa: Monika Gawlińska

muzyka: Robert Gawliński, Mikis Cupas

pomysł i realizacja: Zosia Zija i Jacek Pióro

zdjęcia: Zosia Zija, Jacek Pióro, archiwum zespołu

asystent: Łukasz Wiewiórski

montaż: Jacek Kloskowski

makeup&hair: Aneta Kacprzak