Skip content

WALK THE MOON – zespół znany z hitu ‘Shut Up and Dance’ – na jedynym koncercie w Polsce!

WALK THE MOON – zespół znany z hitu ‘Shut Up and Dance’ – na jedynym koncercie w Polsce!

WALK THE MOON na jedynym koncercie w Polsce!

Twórcy międzynarodowego hitu „Shut Up And Dance”, pochodzący z Ohio zespół Walk The Moon odwiedzi Polskę w ramach trasy promującej ich nowy album „What If Nothing”. Koncert odbędzie się 26 marca w warszawskim Palladium.

Bilety trafią do sprzedaży już ten piątek.

Walk The Moon tworzą wokalista/klawiszowiec Nicholas Petricca, basista Kevin Ray, gitarzysta Eli Maiman i perkusista Sean Waugaman. Od blisko dekady zyskują fanów na całym świecie. Zdobyli dwie nagrody Billboard Music Awards, szereg nominacji do innych prestiżowych nagród, a ich koncerty nieustannie wywołują gorące emocje.

Po raz pierwszy o Walk The Moon zrobiło się głośno, za sprawą ich debiutanckiego albumu i pochodzącego z krążka singla „Anna Sun”. Przełom w karierze zespołu nastąpił w 2014 roku, kiedy to utwór „Shut Up And Dance” (ponad 266 milionów odtworzeni na YouTube!) szturmem wdarł się na szczyty list przebojów i uczynił z zespołu globalną gwiazdę. Kolejne dwa lata to wyprzedane koncerty w 25 krajach na 5 kontynentach.

Na początku 2018 roku Walk The Moon znów ruszają w światową trasę koncertową, promującą ich trzeci studyjny album „What If Nothing” (premiera 10.11.2017). Na płycie oprócz słynnej przebojowości Walk The Moon, odnajdziemy nowe, delikatne oblicze zespołu. „What If Nothing” to bez wątpienia brawurowy krok w przód w karierze zespołu, zarówno muzycznie, jak i w warstwie tekstowej.

Jedyny w Polsce koncert WALK THE MOON – 26.03.2018, Warszawa, Palladium.

Bilety dostępne od 12 stycznia na: fource.pl | GoOut.pl | eventim.pl oraz w Empikach.

 

Więcej informacji: www.fource.pl | www.facebook.com/fourcepl/ | www.walkthemoon.com

Kontakt: Fource.pl:  [email protected] | [email protected]