Skip content

“Week Without You” – nowa piosenka Miley Cyrus! Nowa płyta już za tydzień!

“Week Without You” – nowa piosenka Miley Cyrus! Nowa płyta już za tydzień!

NOWA ALBUM MILEY CYRUS YOUNGER NOW JUŻ ZA TYDZIEŃ!

POSŁUCHAJ NOWEJ PIOSENKI “WEEK WITHOUT YOU”

Szósty studyjny album Miley Cyrus Younger Now ukaże się 29 września nakładem Sony Music. Płyta jest już dostępna w przedsprzedaży we wszystkich serwisach cyfrowych.

Piosenkarka ujawniła właśnie czwarty utwór z płyty – „Week Without You” (POSŁUCHAJ) napisany przez Miley i Orena Yoela, producenta całego albumu Younger Now, z którym stworzyła wcześniej m.in. swój hit „Adore You” z przełomowej płyty Bangerz. Nowy utwór jest dostępny natychmiast dla wszystkich, którzy kupią płytę w przedsprzedaży, wraz z wydanymi wcześniej piosenkami “Malibu”, „Inspired” i „Younger Now”.

Younger Now to nie próba wymyślenia się od nowa, a kontynuacja artystycznej i życiowej drogi Miley. Jak śpiewa w tytułowym utworze, „No one stays the same” (ZOBACZ TELEDYSK). Cyrus zawsze była wierna sobie we wszystkim, co robi – trzyma pełną kontrolę nad swoją karierą i dzieli się życiowym doświadczeniem z fanami poprzez swoją sztukę. Tym włożyła w swoją nową płytę więcej siebie niż kiedykolwiek wcześniej – napisała każdą linijkę, jest współautorką wszystkich piosenek oraz współproducentem całego Younger Now.

 “Ludzie pytają mnie, czy to mój sposób na ponowne przedstawienie się? Ale to zupełnie nie tak. Jestem osobą, która jest dumna ze swojej przeszłości. Ten album jest najbardziej o mnie – takiej, jaką jestem teraz” – mówi Miley.

Miley Cyrus ma na koncie pięć albumów, które podbiły listę Billboardu, pięć wyprzedanych tras koncertowych i ponad 30 milionów sprzedanych utworów. Piosenkarka, aktorka, artystka i filantropka (jej fundacja The Happy Hippie Foundation walczy z niesprawiedliwością dotykającą młodych ludzi, zwłaszcza bezdomną młodzież LGBTQ) jest jedną z najbardziej wpływowych artystek światowej popkultury. Jest także jedną z najczęściej wyszukiwanych artystek w internecie, z ponad 160 milionami fanów na platformach społecznościowych i 3 miliardami odtworzeń swoich klipów.

Album “Younger Now” (KUP ALBUM) ukaże się 29 września i będzie następcą płyty Bangerz (2013), którą śmiało uznać można za jeden z najważniejszych albumów pop ostatniej dekady – to z niego pochodzą hity „Wrecking Ball” czy „We Can’t Stop”. Na nowym krążku Miley odstawiła na bok syntezatory, skupiając się na tradycyjnych instrumentach i balansując między jej popowymi melodiami a inspiracjami legendami amerykańskiej muzyki, takimi jak Elvis Presley i Johnny Cash.

Younger Now – tracklista:

1. Younger Now
2. Malibu
3. Rainbowland ft Dolly Parton
4. Week Without You
5. Miss You So Much
6. I Would Die For You
7. Thinkin’
8. Bad Mood
9. Love Someone
10. She’s Not Him
11. Inspired

 

Miley Cyrus w internecie:

www: https://www.mileycyrus.com/

Facebook: https://www.facebook.com/MileyCyrus

Twitter: https://twitter.com/MileyCyrus

Instagram: https://www.instagram.com/mileycyrus

Znajdziesz nas na:

Facebook | Instagram | Twitter | YouTube | WWW