Skip content

“Wesoła Piosenka” w wersji metalowej? BRING ME THE HORIZON prezentują “Happy Song”!

“Wesoła Piosenka” w wersji metalowej? BRING ME THE HORIZON prezentują “Happy Song”!

Najpopularniejszy obecnie brytyjski zespół metalcore’owy – Bring Me The Horizon zaprezentował nowy singiel – „Happy Song”. Można go posłuchać m.in. na VEVO (TUTAJ), jest też dostępny w serwisach cyfrowych, np. tutaj.

Premierę „Happy Song” poprzedziła tajemnicza kampania. Internet oraz duże miasta na całym świecie, także Warszawę, zaczęły zalewać czarne plakaty, zdjęcia oraz naklejki z białą parasolką i kroplami deszczu. Ta prosta grafika stała się symbolem niespodzianki od Bring Me The Horizon. Fani oznaczali znalezione w miastach symbole, robią sobie z nimi tatuaże, tworzą nowe grafiki. Tajemnica została rozwiana – zespół pracuje nad nową płytą studyjną!

parasolka

Dyskografię Bring Me The Horizon zamyka album ‘Sempiternal’ z 2013r., który rozszedł się w półmilionowym nakładzie na całym świecie (w Wielkiej Brytanii debiutował na #3 zestawienia sprzedaży).
Chłopaki z Sheffield, zdecydowali się  umilić fanom oczekiwanie na premierę krążka i wydać  koncertowy materiał z zapisem występu z Wembley z ub. r. DVD I Blu-ray pt. ‘Live at Wembley Arena’ trafi do sprzedaży 24 lipca i zawierać będzie 16 najpopularniejszych utworów z ich dotychczasowej kariery. Płytę można już teraz zamówić przedpremierowo m.in. TUTAJ.

***

Oficjalna strona: http://www.bmthofficial.com/

FB: https://www.facebook.com/bmthofficial