Skip content

Wielki powrót Britney Spears! Nowy singiel “Make Me” z raperem G-Eazy już dostępny!

Wielki powrót Britney Spears! Nowy singiel “Make Me” z raperem G-Eazy już dostępny!

Britney Spears powraca z nowym singlem „Make Me…” z gościnnym  udziałem rapera G-Eazy (który już 25.08 wystąpi po raz pierwszy w Warszawie)!  Utwór skomponowany przez  Britney Spears, BURNS, Joe Janiak oraz  G-Eazy, a wyprodukowany przez BURNS, zapowiada jej nowy, dziewiąty album studyjny! Singiel „Make Me…” zadebiutował na #1 iTunes i jest już dostępny we wszystkich serwisach cyfrowych.

Posłuchaj / pobierz utwór „Make Me” TUTAJ!

W maju, Britney wystąpiła na gali 2016 Billboard Music Awards, podczas której otrzymała statuetkę Millenium Award przyznawaną za wybitne osiągnięcia i wpływ na rozwój branży  muzycznej. Spears wykonała również  medley swoich największych przebojów, zachwycając fanów i media.

Britney Spears jest jedną z największych gwiazd popkultury, ponad 100 mln sprzedanych płyt, jej albumu 6-krotnie zadebiutowały na #1 zestawienia Billboard, zdobyła wiele nagród, w tym prestiżowe Grammy Award, American Music Award, MTV Video Vanguard Award, a w ostatnich kilkunastu miesiącach koncertowała w  Planet Hollywood Resort & Casino w Las Vegas. Jej „Britney: Piece of Me”  uznano  za najlepsze show w Las Vegas.

***

Więcej informacji o Britney Spears: Oficjalna strona | Twitter | Facebook | YouTube