Skip content

“Wyliczanka” Pauli Biskup pierwszą propozycją do krajowych eliminacji Junior Eurowizji!

“Wyliczanka” Pauli Biskup pierwszą propozycją do krajowych eliminacji Junior Eurowizji!

 

12-LETNIA PAULA BISKUP MARZY, ABY REPREZENTOWAĆ POLSKĘ NA JUNIOR EUROWIZJI.

W KRAJOWYCH ELIMINACJACH CHCE ZAŚPIEWAĆ „WYLICZANKĘ”!

 

  1. Konkurs Piosenki Eurowizji 2018 dla dzieci odbędzie się 25 listopada na Białorusi. Pierwszą polską propozycję do krajowych eliminacji prezentuje właśnie 12-letnia Paula Biskup. Utalentowana wokalistka z Turku zaśpiewa Wyliczankę, (POSŁUCHAJ) muzyczną opowieść o spełnianiu młodzieńczych marzeń, uśmiechu i życiowym optymizmie.

 

Bo wszystko uda się, to wyliczanki sens, więc ruszaj z marzeniami i zdobywaj świat. Tak brzmią słowa refrenu tanecznego hitu Pauli Biskup. Debiutująca na polskim rynku muzycznym dwunastolatka, swoją postawą idealnie oddaje przesłanie zawarte w Wyliczance. Paula szerszej publiczności znana jest przede wszystkim z licznych występów na festiwalach i konkursach wokalnych dla dzieci. Od lat zajmuje tam najwyższe miejsca i zdobywa wyróżnienia. Grand Prix na Ogólnopolskim Festiwalu Nad wierną rzeką, to jedna z wielu pozycji na liście festiwalowych sukcesów młodej artystki. Radosnym wykonaniem piosenki pt. Ręce w górę z filmu Trolle wokalistka zachwyciła internautów. W serwisie Youtube jej nagranie odtworzono już ponad 2,3 miliona razy. Dzięki tym osiągnięciom debiut Pauli Biskup wspiera dziś jedna z największych wytwórni muzycznych a nad kolejnymi piosenkami wokalistka pracuje wspólnie z czołówką polskich producentów.

 

W roztańczonym teledysku do Wyliczanki (OBEJRZYJ TELEDYSK) możemy zobaczyć także młode tancerki, z tytułami Mistrzyni Polski organizacji tanecznej IDO czy Mistrzyni Europy federacji WADF. Paula Biskup z Wyliczanką ma szansę powalczyć o najwyższą stawkę i godnie reprezentować Polskę na Białorusi. Potencjalna polska propozycja wraca bowiem do korzeni i tradycyjnych wartości Eurowizji: radości ze śpiewania w ojczystym języku, wspólnotowości i młodzieńczego optymizmu. -Paula, wybierając Wyliczankę na Junior Eurowizję 2018, chce swoją autentycznością oddać to wszystko, co najpiękniejsze w byciu młodym –mówi Maciek Pichlak z producenckiego duo MAVOOI Bechoco, współtwórca utworu. Czy Paula Biskup będzie reprezentować Polskę na Junior Eurowizji 2018 w Mińsku? O tym przekonamy się już w październiku. Wyliczanka z pewnością nastraja optymistycznie i mocno wpada w ucho.

 

Paula Biskup “Wyliczanka”

Kompozytor: Maciek Bechoco Pichlak, MAVOOI, Jarosław JARO Baran

Autor tekstu: Maciek Bechoco Pichlak

Producent Muzyczny: MAVOOI

Miks/Mastering: Jarosław JARO Baran

Autor/Autorzy klipu: Maciek Bechoco Pichlak, Jan Wąż, Marta Kubicka,

Reżyseria/ scenariusz: Jan Wąż

Zdjęcia: Jan Wąż

Montaż: Patryk Hulist

Korekcja kolorów: Jarosław Sterczewski

Tancerki: Natasza Żabińska, Helena Żabińska, Maja Sobieska, Karolina Mironowicz, Jagoda Kowalczyk, Milena

Fedorowicz, (Loocas Dance Center)

Choreografia: Artur Kuriata (Loocas Dance Center)

Producent teledysku: Marta Kubicka, Sebastian Hiler (Propeller Film)

Producent wykonawczy: Maciek Bechoco Pichlak (Metascope Music)

Technika realizacji: film cyfrowy Arri Alexa

Wytwórnia: Sony Music Entertainment Poland sp. z o.o. na wyłącznej licencji od Metascope Music

 

 

 

PAULA BISKUP w Internecie:

Facebook | YouTube

 

Znajdziesz nas na :

Facebook | Instagram | Twitter | YouTube | WWW