Skip content

Zara Larsson ujawnia datę premiery płyty “So Good” i publikuje teledysk do najnowszego singla!

Zara Larsson ujawnia datę premiery płyty “So Good” i publikuje teledysk do najnowszego singla!

19-letnia Zara Larsson w kilkanaście miesięcy za sprawą kilku mega hitów stała się sensacyjnym objawieniem na scenie popu!  Magazyn TIME umieścił ją w zestawieniu „30 Najbardziej Wpływowych Nastolatków 2016 r.”

 

Opublikowane w 2015 r. single: „Lush Life” (diament w Polsce) oraz „Never Forget You” (2x platyna) pozwoliły jej zdobyć mocną pozycję na amerykańskim rynku muzycznym. W Europie o Zarze zrobiło się głośno już wcześniej za sprawą dwóch mini albumów: „Introducing” oraz „Let Me Reintroduce Myselfwydanych dwa lata wcześniej oraz przebojów: „Uncover”, „Carry You Home” i „Rooftop” z jej debiutanckiego albumu „1” z 2014r.

Od tamtej pory jej kariera nabrała niezwykłego rozpędu. Gościnnie wystąpiła w utworze Tinie Tempah – „Girls Like”, który otrzymał nominację do tegorocznych nagród BRIT Awards. Wystąpiła podczas finału UEFA EURO 2016 w nagranym wspólnie z Davidem Guettta hitem „This One’s For You”, jest także twarzą kosmetyków marki Clinique.

 

Jesienią wystąpiła na gali MTV EMA i zdobyła dwie statuetki w kategorii Best New Act oraz Best Worldwide Act. Na swoim koncie ma także nagrodę Nickelodeon Kids’ Choice Award i nominację do NME Awards!

Zara dołączyła do grona artystów, którzy mogą pochwalić się ponad miliardową ilością odtworzeń swoich piosenek w serwisie Spotify!

Dzisiaj artystka ujawniła teledysk do najnowszego singla – „So Good” nagranego z raperem Ty Dolla $ign! Zobacz TUTAJ!

Utwór zapowiada album o tym samym tytule, którego premiera zaplanowana jest na 17 marca!

 Zamów przedpremierowo album Zary Larsson -„So Good” pod linkiem  TUTAJ!

*** 

Więcej informacji o Zara Larsson: Oficjalna strona | Twitter | Facebook| Instagram | YouTube