Skip content

Zeamsone i Merghani w nowym kawałku Miyo! Posłuchaj i zobacz klip do “Jungli”!

Zeamsone i Merghani w nowym kawałku Miyo! Posłuchaj i zobacz klip do “Jungli”!

 

 

Zeamsone i Merghani w nowym kawałku MIYO! Posłuchaj i zobacz klip do “Jungli”!

 

ZOBACZ TELEDYSK TUTAJ

POSŁUCHAJ/KUP TERAZ

 

Jak wygląda przepis na udany hit? Nie zastanawiajcie się nad odpowiedzią na to pytanie tylko posłuchajcie najnowszego numeru MIYO, w którym gościnnie wystąpili Zeamsone i Merghani!!!

 

Niespełna trzy miesiące temu światło dzienne ujrzał poprzedni singiel MIYO zatytułowany „Cały świat”, w którym gościnnie pojawił się Young Igi. (KUP TUTAJ). Zrealizowany w Barcelonie klip został obejrzany już ponad 8 milionów razy! (ZOBACZ TELEDYSK). MIYO zgodnie z obietnicą nie poprzestają na jednym numerze i zapraszają do współpracy kolejnych bardzo młodych i piekielnie utalentowanych artystów – 18-letniego Zeamsone, który niedawno wydał swój debiutancki album „777” i 19-letniego wokalistę – Merghaniego. Efektem ich współpracy jest bujający, wpadający w ucho numer zatytułowany „Jungla”.

 

„Jungla” to utwór w którym chcielibyśmy połączyć rap z prostym a zarazem wymuskanym popowym brzmieniem, to w jaki sposób nawija Zeamsone w bezpośredni sposób sugerowało, że refren musi być śpiewany i hitowy. Traf chciał, że w tym samym czasie odezwał się do nas Merghani, który idealnie wpasował się w naszą konwencję tego utworu. A dlaczego jungla? To już sprawdźcie sami! 

Teledysk  do utworu został nakręcony w ukrytej gdzieś w Polsce i opuszczonej szklarni. Scenariusz powstał w oparciu o pomysły MIYO oraz grupy MORTVIDEO, która zajęła się realizacją teledysku.

 

MIYO to gwarancja nowej jakości na polskiej scenie muzycznej! Duet producentów muzycznych i DJ’ów w składzie: Mafia Mike & Johny Black ma na swoim koncie udaną współpracę m.in. z Bedoesem, Young Igim oraz produkcję albumu Smolastego. MIYO mają w planach jeszcze wiele kolaboracji o których już niebawem będzie głośno! To kolejny krok w kierunku stworzenia zupełnie nowego nurtu w polskiej muzyce, który łączy hip-hop z szeroko pojętym ambitnym popem. Wierzymy, że jest miejsce dla jakościowej muzyki, którą tworzymy. Polscy młodzi słuchacze są wymagający i chcemy dać im to na co zasługują – najlepsze brzmienie i świetnie napisane kawałki – mówią chłopaki z MIYO.

 

 

Kredyty:

Produkcja: Mortvideo

Zdjęcia: Marcin Kopiec/Maciek Głaz

Montaż: Marcin Kopiec

Color Grading: Marcin Kopiec

Kierownik planu: Anita Barczewska

Scenografia: Anita Barczewska

Stylizacje: Sylwia Jankowska

MUA: Katarzyna Kowalska

 

 

Obserwuj MIYO na:

Facebook | Instagram | YouTube

Znajdziesz nas na:

Facebook | Instagram | Twitter | YouTube | WWW