Skip content

Zobacz nowy teledysk Michała Szpaka do utworu “Don’t Poison Your Heart”!

Zobacz nowy teledysk Michała Szpaka do utworu “Don’t Poison Your Heart”!

Zobacz nowy teledysk Michała Szpaka do utworu “Don’t Poison Your Heart”!

ZOBACZ NA VEVO/YOUTUBE

Dziś swoją premierę ma nowy klip Michała Szpaka! Jesteście ciekawi obrazka do singla „Don’t Poison Your Heart”?

Po wielkim sukcesie albumu „Byle Być Sobą” (KUP/POSŁUCHAJ TUTAJ) Michał Szpak po dwóch latach od premiery swojego platynowego krążka wszedł do studia nagrań i oddał się pracy nad swoim drugim albumem. Już dziś możecie zobaczyć teledysk do pierwszego singla zwiastującego nowe wydawnictwo. Bogata wizualnie koncepcja intryguje i zmusza widza do refleksji. To oryginalny, bardzo aktualny pomysł, uwydatniający wymowne słowa utworu. Tekst porusza problem hejtu i fake’u. Szczególnie w sieci. Jest o tym, by nie zatruwać swojego umysłu i serca nienawiścią, bo przez to tracimy swoją dobrą energię.

Nasze naturalne „światło” – nasza życiowa aura zostają zaburzone, jesteśmy coraz częściej poirytowani, rozdrażnieni i zmęczeni zalewem fałszu i nienawiści w sieci. Warto znaleźć w sobie siłę, by zwalczać w sobie tę „truciznę” – hejt i fake – truciznę XXI wieku. – tak o utworze mówi sam artysta.

Twórcami “Don’t Poison Your Heart” są Andy Palmer i Kamil Varen.

Album, który ukaże się wiosną będzie następcą krążka – „Byle Być Sobą”, który osiągnął status Platynowej Płyty. Album zawiera między innymi eurowizyjny przebój „Color of your life (ZOBACZ TERAZ), czy „Jesteś bohaterem” (ZOBACZ TERAZ).

Muzyka: Andy Palmer
Słowa: Kamil Varen
Autor zdjęć: Janusz Tatarkiewicz
Reżyseria: AS PLUS
Montaż: Miron Broda
FX: THEDREAMS studio
Producent: AS PLUS / MUSICART LTD

Obserwuj Michała Szpaka na:

Facebook | Instagram | YouTube | WWW

Znajdziesz nas na:

Facebook | Instagram | Twitter | YouTube | WWW